"Mans Lidl konts" privātuma politika

No: 2023. gada augusta

Versija :1.5.1


Mans Lidl konts ir Lidl uzņēmumu grupas (turpmāk tekstā - "uzņēmumu grupa") pakalpojums (turpmāk tekstā - "Mans Lidl konts" vai "pakalpojums"), ko vada Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstraße 1, 74167 Neckarsulm ("Lidl Stiftung", "mēs", "mūs"). Ar paroli aizsargātais Mans Lidl konts ļauj jums apskatīt, piekļūt, pārvaldīt un rediģēt savus datus centrālajā vietā (turpmāk - "Portāls"). Turklāt tas piedāvā arī vienotas pieteikšanās pakalpojumu (turpmāk tekstā - "VPP"), ar kura palīdzību, vienreiz reģistrējoties, varat izmantot dažādus uzņēmumu grupas digitālos piedāvājumus.


Lidl Stiftung apstrādā Pakalpojuma vajadzībām nepieciešamos datus kā atbildīgā persona, ciktāl tā vāc, apkopo, izvērtē un nosūta datus citiem Lidl uzņēmumu grupas uzņēmumiem Pakalpojuma sniegšanas nolūkā.


Sarakstā iekļauti tikai attiecīgie un aktuālie Lidl uzņēmumi. Nākotnē šim sarakstam var tikt pievienoti arī citi uzņēmumi, ja SB Lidl KG tieši vai netieši piederēs attiecīgā uzņēmuma akcijas un tie piedalīsies pakalpojuma sniegšanā. Šī datu pārsūtīšana attiecas tikai gadījumos, kad attiecīgajam Lidl uzņēmumam ir nepieciešami jūsu dati, lai varētu piedāvāt attiecīgo mērķpakalpojumu vai atbalstīt mūs kā pakalpojumu sniedzēju pakalpojuma Mans Lidl konts ietvaros (sīkāku informāciju sk. tālāk).


Šī Privātuma politika attiecas uz Lidl Stiftung kā datu pārziņa veiktajām apstrādes darbībām. Lai saņemtu ar datu aizsardzību saistītus jautājumus un izmantotu savas datu subjekta tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, piemēram, pa šādu adresi: klientu.serviss@lidl.lv. Ar Lidl Stiftung datu aizsardzības speciālistu var sazināties, rakstot uz iepriekš norādīto pasta adresi.


VPP ļauj jums pēc vienreizējas reģistrēšanās uzņēmumu grupas tiešsaistes pakalpojumā (piemēram, tiešsaistes veikalā, pakalpojumā "klikšķini un paņem", lietotnēs u. c., turpmāk tekstā - "mērķa pakalpojums") izmantot šo mērķa pakalpojumu ar to pašu lietotājvārdu un paroli, ja vien VPP ir ieviests attiecīgajā mērķa pakalpojumā.


Portāls ļauj vienuviet centrālajā vietā apskatīt, piekļūt, pārvaldīt un parādīt savā Mana Lidl kontā glabāto informāciju, ja Portāls ir ieviests attiecīgajā mērķa pakalpojumā. Portālā tiek parādīti klienta pamatdati un 1. sadaļā aprakstītā informācija (Par mani, Ģimenes klubs, maksājumu vēsture).

1. Kādus personas datus mēs apkopojam?


Reģistrācija kontā Mans Lidl konts


Ja jūs reģistrējaties mērķpakalpojumā, iepriekš nereģistrējoties citā mērķpakalpojumā, un tādējādi pirmo reizi izveidojat Mans Lidl Kontu, reģistrācijas procesā mēs lūdzam norādīt vismaz jūsu e-pasta adresi un paroli. Atkarībā no mērķa pakalpojuma tiek vākti arī papildu klienta pamatdati: Vārds, uzvārds, dzimšanas datums, mobilā tālruņa numurs un vēlamais Lidl veikals. Pēc izvēles var norādīt uzrunu, dzimumu un adresi (ielu, mājas numuru, pasta indeksu, pilsētu un valsti). Par to, kuri no mūsu apkopotajiem datiem tiek konkrēti nodoti attiecīgajam mērķpakalpojumam, varat uzzināt attiecīgā mērķpakalpojuma Privātuma politikā. Kad jūs reģistrējaties jaunam mērķpakalpojumam, izmantojot esošo My Lidl kontu, mēs lūgsim tikai tos iepriekš minētos klienta pamatdatus, kurus jūs vēl neesat sniedzis un kuri ir nepieciešami šī mērķpakalpojuma izmantošanai.


Mēs apkopojam arī šādus datus: Jūsu IP adresi, peles kustības, uzturēšanās ilgumu My Lidl konta reģistrācijas vietnē, tiešsaistes identifikatorus, piemēram, ierīces ID, pārlūkprogrammas datus, t. i., pārlūkprogrammas nosaukumu un versiju, ierīces, kurā pārlūkprogramma ir instalēta, operētājsistēmas nosaukumu un versiju, kā arī datus par ierīces atrašanās vietu tīklā, kad jūs piesakāties.


Turklāt, ja esat apmeklējis reģistrācijas lapu, mēs arī saglabājam un apstrādājam noteiktus datus tā sauktajos žurnālu failos. Jo īpaši žurnāla datnē ir informācija par reģistrācijas/pierakstīšanās mēģinājuma datumu un laiku un to, vai tas ir bijis veiksmīgs, kā arī par norādīto e-pasta adresi un IP adresi.


Funkcijas "Par mani" izmantošana

Ja jūs brīvprātīgi ievadāt noteiktu informāciju par saviem apstākļiem un interesēm, kā arī informāciju par jūsu bērna dzimšanas datumu, Portāla sadaļā "Par mani", mēs saglabāsim arī šos datus jūsu pārskatam.


Saikne ar Lidl Liddle klubu

Ja esat reģistrējies arī mūsu Ģimenes klubā, mēs saglabājam informāciju par piešķirtajām priekšrocībām un parādām to Portālā.


Maksājumu vēsture

Papildus iepriekš minētajiem datiem mēs varam saņemt arī informāciju no mērķa pakalpojuma, kuru izmantojat, par tur saglabātajiem maksājumu veidiem un jūsu pirkumu un pasūtījumu vēsturi. Šos datus mēs jums parādām Portālā. Informāciju par to, kuri mērķpakalpojumi nodod savu maksājumu vēsturi portālam Mans Lidl konts, jūs varat atrast attiecīgā mērķpakalpojuma Privātuma politikā.


Lietotāja uzvedības analīze / sīkfaili


Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftbergstraße 1, 74167 Neckarsulm, 74167 Neckarsulm, Vācija, ir datu pārzinis saistībā ar sīkfailu un citu līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu lietošanas datu apstrādei vietnē My Lidl Konta mājaslapā accounts.lidl.com un Portālā.


Ja sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas tiek izmantotas lietošanas datu apstrādei (jo īpaši vietējai uzglabāšanai), faili tiek lokāli saglabāti jūsu gala ierīcē (klēpjdatorā, planšetdatorā, viedtālrunī vai līdzīgā ierīcē), kad izmantojat mūsu Pakalpojumu. Šie faili nerada kaitējumu jūsu gala ierīcei un nesatur vīrusus, Trojas zirgus vai citu ļaunprātīgu programmatūru. Tajos tiek saglabāta informācija saistībā ar jūsu izmantotajām galiekārtām un darbībām, ko veicat, tās izmantojot. Tomēr tas nenozīmē, ka mēs iegūstam tiešu informāciju par jūsu identitāti. Sīkfaili tīmekļa serverim nosūta dažādu informāciju, piemēram, jūsu ierīces IP adresi.


Pārskatu par izmantotajām sīkdatnēm kopā ar attiecīgajiem apstrādes nolūkiem, glabāšanas periodiem un visiem integrētajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem jūs varat atrast šeit (bez sīkfailiem ērtības un mārketinga nolūkos, kas tur arī uzskaitīti).


Klientu apkalpošanas dienests

Sazinoties ar Lidl Klientu apkalpošanas servisu, tas var piekļūt informācijai no jūsu Mans Lidl konta, lai pēc iespējas efektīvāk jums palīdzētu.


2. Kādiem nolūkiem un uz kāda juridiskā pamata mēs apstrādājam jūsu personas datus?


Reģistrācijas, pieteikšanās un konta pārvaldības mērķis


Lai nodrošinātu jums pēc iespējas ērtāku lietošanas pieredzi, mēs apstrādājam jūsu personas datus kontā Mans Lidl konts, lai jūs varētu izvairīties no nepieciešamības atkārtoti ievadīt savus personas datus pakalpojuma izmantošanai.


No šī brīža jūsu kontu Mans Lidl konts drīzāk var izmantot visu saistīto mērķpakalpojumu izmantošanai bez nepieciešamības veikt atsevišķu, pilnīgu reģistrāciju vai katrā gadījumā atkārtoti ievadīt detalizētus lietotāja datus, kā paredzēts un saskaņots lietošanas noteikumos.

Tādējādi datu apstrādes juridiskais pamats ir Vispārējās datu aizsardzības regulas (VDAR) 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, t. i., jūs sniedzat mums datus, pamatojoties uz līgumattiecībām starp jums un mums.

Tas attiecas arī uz jebkādiem papildu personas datiem, ko mēs saņemam no mērķa pakalpojumiem saistībā ar jūsu Mans Lidl konta izmantošanu.


Ja jūs brīvprātīgi saglabājat noteiktu informāciju par saviem apstākļiem un interesēm apgabalā "Par mani", mēs šos datus parādīsim arī jūsu pārskatam jūsu kontā Mans Lidl, kā noteikts lietošanas noteikumos. Tādējādi juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts.


Jūsu klienta profila nodrošināšanas mērķis


Reģistrācijas un/vai pieteikšanās kontekstā mēs izmantojam Google reCaptcha - Google sniegto pakalpojumu. Mūsu leģitīmā interese ir aizsargāt jūsu datus un mūsu sistēmas. Šajā kontekstā tiek izmantota dažādas informācijas analīze, lai noteiktu, vai datu ievadīšanu veicis cilvēks vai automatizēta programma. Šī analīze sākas automātiski, tiklīdz jūs atverat Mans Lidl konts reģistrācijas vietni. Lai veiktu analīzi, Google reCaptcha izvērtē dažādu informāciju (piemēram, IP adresi, lapā pavadīto laiku vai lietotāja veiktās peles kustības). Iegūtā informācija tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur apstrādāta. Šāda datu vākšana un analīze neļauj ne mums, ne Google identificēt jūs. Jo īpaši Google šo informāciju nesavienos ar jūsu personas datiem. Lai iegūtu vairāk informācijas par Google reCaptcha, lūdzu, apmeklējiet https://policies.google.com/privacy?hl=lv vai https://policies.google.com/terms?hl=lv. Juridiskais pamatojums šim nolūkam ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.


Jūsu lietotāju tehnisko datu apstrādes mērķis ļaunprātīgas izmantošanas novēršana


Mēs izmantojam jūsu IP adresi, kā arī iepriekš aprakstītos tiešsaistes identifikatorus, log failus un jūsu atrašanās vietu tīklā, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu un novērstu un atklātu jebkādus drošības pārkāpumus un citas aizliegtas vai nelikumīgas darbības. Piemēram, ja jūs pieslēdzaties no jaunas/nezināmas ierīces, mēs varam jums paziņot par šādu pieteikšanās mēģinājumu. Šo datu apstrādes pamatā ir mūsu leģitīmās intereses uzraudzīt un uzlabot mūsu pakalpojuma informācijas drošību (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).


Datu apskates un pārvaldības mērķis Portālā


VPP nodrošina jums starpportālu identitāti, ko atpazīst un pārbauda pieslēgtie mērķpakalpojumi. Tādējādi jūsu pamatdatus un informāciju no 1. punktā minētajām funkcijām "Par mani" un "Lidl Liddle klubs" jūs varat apskatīt arī no pieslēgtajiem mērķpakalpojumiem Mans Lidl konta portālā un izmantot attiecīgajiem mērķpakalpojumiem tādā apjomā, kāds ir nepieciešams attiecīgajam mērķpakalpojumam. Portāls arī ļauj jums viegli un centralizēti pārvaldīt tur saglabātos datus un savu kontu Mans Lidl konts. Piemēram, jūs varat labot un daļēji dzēst savus pamatdatus, mainīt paroli un apskatīt daļu informācijas par saviem pirkumiem un pasūtījumiem, kas veikti, izmantojot attiecīgos mērķa pakalpojumus. Turklāt Portāls piedāvā iespēju izmantot saglabātos datus, izmantojot attiecīgo mērķa pakalpojumu. Piemēram, piemēram, izrakstīšanās procesā Lidl interneta veikalā jūs varat automātiski izmantot savu adresi, kas saglabāta Portālā, un tā nav atkārtoti jāievada.


"Par mani" datu apstrādes mērķis, lai noteiktu jūsu produktu intereses un optimizētu mūsu tiešsaistes piedāvājumus


Ja jūs brīvprātīgi saglabāsiet noteiktu informāciju par saviem apstākļiem un interesēm sadaļā "Par mani", mēs šos datus parādīsim arī jūsu pārskatam jūsu kontā Mans Lidl konts.


Ja esat reģistrējies pakalpojuma Lidl Plus izmantošanai, mēs izmantosim jūsu informāciju sadaļā "Par mani" arī personalizētas reklāmas mērķtiecīgai atlasei Lidl Plus pakalpojuma ietvaros, kā paredzēts Lidl Plus pakalpojuma lietošanas līgumā. Tādējādi juridiskais pamats tam ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, t. i., jūs sniedzat mums datus, pamatojoties uz līgumiskajām attiecībām ar Lidl Plus izmantošanu starp jums un mums.


Klientu pieprasījumu apstrādes mērķis


Ja jūs sazināsieties ar mūsu klientu apkalpošanas servisu, lai apstrādātu jebkādas problēmas saistībā ar šo Mans Lidl konta jomu, mēs izmantosim tur saglabātos jūsu datus, lai apstrādātu jūsu attiecīgo pieprasījumu. Šim nolūkam juridiskais pamatojums ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, jo apstrāde ir nepieciešama, lai sniegtu jums saskaņoto pakalpojumu vai atjaunotu līguma nosacījumu saskaņā ar lietošanas līgumu.


Ja sazināties ar Lidl klientu apkalpošanas servisu saistībā ar bažām par mērķa pakalpojumiem, mēs nodosim jūsu datus, kas glabājas Mans Lidl kontā, attiecīgajam mērķa dienestam, lai tas varētu pēc iespējas efektīvāk apstrādāt jūsu pieprasījumu. Šim nolūkam juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, t. i., tādējādi mēs izpildām ar jums noslēgto līgumu.


Sīkdatņu izmantošana

Sīkdatņu un citu tehnoloģiju izmantošana lietošanas datu apstrādei atkarībā no sīkfaila vai citas tehnoloģijas kategorijas kalpo šādiem mērķiem:


· Tehniski nepieciešami: Šīs ir sīkdatnes un līdzīgas metodes, bez kurām jūs nevarat izmantot mūsu pakalpojumus (piemēram, lai pareizi attēlotu mūsu tīmekļa vietni, tostarp fontu un krāsu/, lai nodrošinātu vēlamās funkcijas un ņemtu vērā jūsu iestatījumus, piemēram, jūsu izdarītās izvēles attiecībā uz sīkdatnēm un līdzīgām tehnoloģijām, lai saglabātu jūsu reģistrāciju pieteikšanās zonā u. c.).

· Statistikas dati: Šīs metodes ļauj mums apkopot anonīmu statistiku par mūsu pakalpojumu izmantošanu. Tas ļauj mums, piemēram, noteikt, kā mēs varam vēl labāk pielāgot mūsu tīmekļa vietni lietotāju paradumiem.

Tehniski nepieciešamo sīkfailu izmantošanas juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Turklāt jums ir iespēja brīvprātīgi piekrist "analītisko sīkdatņu" izmantošanai (un vēlāk atsaukt šo piekrišanu). Juridiskais pamats tam ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Sīkāku informāciju varat atrast mūsu Sīkdatņu politikā.

3. Kam mēs izpaužam jūsu personas datus?


Nodošana mērķa pakalpojumu operatoriem


Ja jūs izmantojat savu Mans Lidl kontu, lai izmantotu kādu mērķpakalpojumu, mēs nodosim jūsu datus attiecīgā mērķpakalpojuma operatoram, lai apstrādātu pirkuma līgumus vai citus pakalpojumus, kas ir pasūtīti, izmantojot mērķpakalpojumus, uz kuriem attiecas Mans Lidl konts. Tas saņem tos datus, kas nepieciešami pasūtītā pakalpojuma sniegšanai, ciktāl tos esat saglabājis vai parādījis Portālā, ko nodrošina cita mērķa pakalpojums, t. i., atkarībā no piedāvājuma:


- pieteikšanās datu pārbaude (e-pasta adrese, parole, tālruņa numurs, ja nepieciešams).

- Galvenie dati (vārds, uzvārds, adrese, dzimšanas datums).

- saglabātās maksājumu metodes

- Informācija par jūsu dalību Ģimenes kluba programmā

- Sadaļā "Par mani" saglabātā informācija par jūsu apstākļiem un interesēm

Mēs nododam jūsu klienta pamatdatus arī tiem uzņēmumu grupas uzņēmumiem, ar kuriem jūs sazinājāties saistībā ar klientu apkalpošanas jautājumiem par mērķpakalpojumiem, kas saistīti ar kontu Mans Lidl konts.


Pārsūtīšana pakalpojumu sniedzējiem


Turklāt jūsu datu apstrādei mēs izmantojam pakalpojumu sniedzējus. Uzņēmumi, kas darbojas mūsu vārdā, tiek rūpīgi atlasīti un rakstiski pilnvaroti. Tiem ir saistoši mūsu norādījumi, un mēs tos pārbaudām pirms datu apstrādes uzsākšanas un regulāri pēc tam. Šie uzņēmumi ar jūsu personas datiem nekad nedarbojas savtīgos nolūkos. Šajā kontekstā mēs pārsūtām jūsu datus saņēmējiem, kas mums sniedz šādus pakalpojumus.


- datu glabāšanas jaudu, datu bāzu sistēmas vai tamlīdzīgi,

- krāpšanas novēršanas pakalpojumiem,

- tehnisko atbalstu un

- sniedz mums mārketinga konsultācijas.


Mēs izslēdzam jebkādu turpmāku jūsu datu nodošanu trešām personām.


Nosūtīšana uz trešām valstīm


Ja mēs pārsūtām personas datus saņēmējiem trešās valstīs (valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas), jūs to varat secināt no informācijas par mūsu pakalpojumu sniedzēju veikto datu apstrādi, kas aprakstīta šajā Privātuma politikā. Pieņemot lēmumus par aizsardzības līmeņa pietiekamību, Eiropas Komisija ir noteikusi, vai šāda trešā valsts nodrošina atbilstošu datu aizsardzības līmeni. Precīzs to valstu saraksts, kurām ir pieņemts lēmums par aizsardzības līmeņa pietiekamību, ir pieejams šeit: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/international-dimension-data-protection/adequacy-decisions_en. Ja Eiropas Komisija nav noteikusi atbilstošu aizsardzības līmeni trešajai valstij, mēs nodrošināsim atbilstoša līmeņa datu aizsardzību, izmantojot citus pasākumus, piemēram, saistošus iekšējos datu aizsardzības noteikumus, standarta līguma klauzulas, sertifikācijas mehānismus vai atzītus rīcības kodeksus. Lūdzu, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru (skatīt iepriekš), ja vēlaties saņemt vairāk informācijas.


4. Kā mēs nodrošinām jūsu personas datu konfidencialitāti?


Lai nodrošinātu jūsu personas datu konfidencialitāti, datu apstrādē iesaistītajiem mūsu darbiniekiem ir aizliegts vākt, apstrādāt vai izmantot personas datus bez atļaujas. Mūsu rūpīgi atlasītajiem darbiniekiem, kuri īpašu uzmanību pievērš datu aizsardzības tiesību aktiem, ir līgumiskas saistības saglabāt datu konfidencialitāti, uzsākot darba attiecības. Šis pienākums saglabājas arī pēc darba attiecību izbeigšanas.


5. Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?


Mēs parasti glabājam jūsu datus tik ilgi, kamēr esat reģistrēts Mans Lidl konta lietotājs.


Ja jūs esat tikai reģistrējies mērķa pakalpojumā, izmantojot Mans Lidl kontu, jūsu dati tiks attiecīgi dzēsti, tiklīdz jūs pieprasīsiet dzēst savu kontu mērķa pakalpojumā. Tomēr ņemiet vērā, ka, ja esat reģistrējies vairākos mērķa pakalpojumos, izmantojot kontu Mans Lidl konts, jūsu konts Mans Lidl un visi mūsu saglabātie personas dati tiks dzēsti tikai pēc tam, kad būs dzēsti visi ar kontu Mans Lidl saistītie mērķa pakalpojumi. Attiecīgi tiek piemēroti saglabāšanas periodi, kas aprakstīti mērķa pakalpojuma Privātuma politikā.


Par datu apstrādi un glabāšanu ir atbildīgs attiecīgā izmantotā pakalpojuma operators, kas izmanto šim nolūkam pasūtītā pakalpojuma sniegšanai nepieciešamos datus un pēc tam tos arhivē saskaņā ar likumā noteiktajiem glabāšanas periodiem (attiecīgi tiek piemēroti mērķa pakalpojuma Privātuma politikā aprakstītie glabāšanas periodi).


6. Kādas tiesības jums ir attiecībā uz jūsu datu apstrādi?


Protams, pēc pieprasījuma mēs sniegsim jums informāciju saskaņā ar VDAR (jo īpaši par to, kādi dati par jums tiek glabāti, kādam saņēmējam vai saņēmēju kategorijām dati tiek izpausti, kāds ir glabāšanas mērķis utt.). Mēs sniegsim šo informāciju bez maksas. Turklāt saskaņā ar attiecīgajiem juridiskajiem nosacījumiem jums ir tiesības uz nepareizu datu labošanu, kā arī jūsu personas datu dzēšanu, apstrādes ierobežošanu un pārsūtīšanu. Turklāt jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei.


Gadījumos, kad datu apstrādes pamatā ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu vai tiek veikta tiešā mārketinga nolūkos, jums ir tiesības iebilst pret apstrādi.


Ciktāl apstrāde pamatojas uz jūsu piekrišanu, jums ir tiesības to jebkurā laikā atsaukt, un tā ir spēkā nākotnē.


7. Nav pienākuma sniegt datus


Ja jūs pats sniedzat šos datus, jums nav pienākuma sniegt iepriekš minēto brīvprātīgi sniegto informāciju. Tomēr bez šiem datiem mēs nevaram pilnībā nodrošināt jums pakalpojumu Mans Lidl konts un pilnībā sniegt uz to balstītus mērķpakalpojumus. Pakalpojumā Mans Lidl konts ir atzīmēti tikai neobligāto datu lauki.


8. Vai mēs varam mainīt Privātuma politiku?


Šīs Privātuma politikas grozīšana var būt nepieciešama sakarā ar tiesiskās situācijas vai Mans Lidl konta datu apstrādes apstākļu izmaiņām. Ja mainīsies jūsu personas datu apstrādes apstākļi vai apjoms, mēs jūs par to informēsim un, ja nepieciešams, lūgsim jūsu piekrišanu.


Lejupielādējama Privātuma politika

PDF faila apskatīšanai ir nepieciešams Adobe Acrobat Reader.