Banner

Māja

Mūsu preces mājai

Vieglākam mājas solim Lidl piedāvā dažādas sadzīvē nepieciešamas elektroierīces un instrumentus. Pie mums varēsi iegādāties tikai preces no uzticamiem ražotājiem, kas piedāvā produkciju ar augstākajiem drošības standartiem un atbilst visām Lidl prasībām. Visas elektroierīces un instrumentus pārbauda neatkarīgi eksperti, kā arī mūsu pašu kvalitātes kontroles komanda. Mājas solī tu vari pilnībā uzticēties Lidl!

SILVERCREST

SILVERCREST

Kvalitatīvas elektroierīces tavai virtuvei un mājai, plašs TV un audio ierīču klāsts, kā arī elektropreces tavai veselībai un skaistumam. SILVERCREST jebkuru māju pārvērš viedā mājā. Tosteri, tējkannas, mikroviļņu krāsnis, gludekļi, putekļu sūcēji, audio iekārtas, fēni, elektroniskie svari – tā ir tikai neliela daļa to SILVERCREST daudzveidīgā piedāvājuma.


Visu preču veiktspēju, izturību un drošību pārbauda mūsu kvalitātes kontroles komanda un neatkarīgi eksperti, tāpēc vari būt drošs par SILVERCREST kvalitāti. Esam parūpējušies arī par to, lai SILVERCREST elektropreces labi iederētos tavā interjerā, tāpēc zīmola klāstā atrodama piemērota krāsu opcija katrai gaumei. Kādu tosteri liksi savā virtuvē – maigi rozā, neitrāli bēšu vai melnu?

ERNESTO

ERNESTO

ERNESTO – viss, kas nepieciešams ēdiena gatavošanai, pasniegšanai un baudīšanai. Izvēlies augstvērtīgus katlus un pannas, keramikas un silikona cepšanas formas, funkcionālus piederumus ērtākai gatavošanai, elegantus traukus un galda piederumus maltīšu pasniegšanai.


ERNESTO preču izturības un ilgmūžības pamatā ir augstas kvalitātes materiāli un jaunākās tehnoloģijas. Virtuves piederumu ražošanā izmantojam titānu, nerūsējošo tēraudu un alumīniju, ko papildinām ar inovatīviem pretpiedeguma pārklājumiem. Ar ERNESTO praktiskajiem virtuves palīgiem ēst gatavošana vairs nesagādā rūpes.

LIVARNO HOME

LIVARNO HOME

LIVARNO HOME piedāvā lampu un spuldzīšu klāstu, kas radīs pareizo noskaņu ikvienā interjerā. Griestu lampas, stāvlampas, sienas lampas, lampas lasīšanai un darba galdam – mūsu piedāvājumā atradīsi īsto apgaismojumu gan mājai, gan dārzam, gan arī darbam.