Banner

Piena produkti

Mūsu piena produkti

Latvijā piens vienmēr bijis ļoti iecienīts – rīta kafijai vai brokastu pārslām, cepot pankūkas vai baudot ar karoti medus vēsā ziemas vakarā. Tāpēc esam sarūpējuši tev plašu piena produktu klāstu, kas iepriecinās ar brīnišķīgu garšu un vēl labākām cenām.

MILBONA

MILBONA

Izmantojot Lidl zīmola MILBONA piena produktus, tu vari viegli un ātri pagatavot gardas maltītes un uzkodas. Lielais produktu klāsts nodrošina arī daudzveidīgas garšas.


MILBONA zīmols būs patīkams atklājums arī saldumu cienītājiem, jo varēsi izvēlēties gardumus sev un ģimenei pēc sirds patikas. MILBONA piedāvā augstākās kvalitātes sierus, saldos jogurtus, desertus un dzērienu.

PILOS

PILOS

PILOS vārds rotā mūsu piena produktu klāstu, un tas nozīmē, ka ražošanā un pārvadāšanā tiek ievēroti visi augstie Lidl kvalitātes un higiēnas standarti.


PILOS piedāvājumā atradīsi savus iemīļotos piena produktus no labākajiem Latvijas un ārvalstu piegādātājiem – pienu, kefīru, biezpienu, skābo krējumu, dažādus jogurtus un sierus, kā arī piena un jogurta dzērienus. Izmēģini PILOS, un tas kļūs par tavas ģimenes draugu.


LASĪT VAIRĀK

LOVILIO

LOVILIO

LOVILIO sieri lielākoties nāk no saulainās Itālijas. Šī zīmola sortimentā ir tādi sieri kā mocarella, maskarpone, kā arī dažādi cietie sieri.

CHÊNE D’ARGENT

CHÊNE D’ARGENT

CHÊNE D’ARGENT ir izsmalcināts siers, kas gatavots pēc franču receptes. Brī un kamambērs ir populāri un seni franču sieri, kas labi sader ar augļiem, dārzeņiem, gaļu, mērcēm un fondī.

VALLEY SPIRE

VALLEY SPIRE

VALLEY SPIRE – Čedaras siers no Lielbritānijas.