Lidl – tava pieturvieta gardam grilēšanas pasākumam

Vasara ir klāt, un kas gan varētu būt labāks veids, kā to baudīt, ja ne kopā ar ģimeni un draugiem svaigā gaisā, baudot gardu grilētu ēdienu? Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis grilētājs vai tikai sāc iepazīt grilēšanas pasauli, Lidl ir viss nepieciešamais, lai tavs pasākums būtu izdevies. Pie mums atradīsi plašu, kvalitatīvu grilu un piederumu klāstu par izdevīgām cenām.

Grilēt bez raizēm ar Lidl piedāvāto gaļas produkciju

Grila ēdieni jebkurai gaumei! Gards, un sulīgs šašliks par pieejamu cenu. Lidl piedāvā plašu šašlika, marinētas gaļas un desiņu klāstu, kas gatavas grilēšanai uzreiz pēc izņemšanas no iepakojuma. Ietaupi laiku un izvēlies no cūkgaļas, vistas gaļas, jēra gaļas un kebabu marinādēm, kas pilnveidos maltīti, padarot to gardu, sulīgu, un bez liekas piepūles. Turklāt, ja esi meistars grila virtuvē – iegādājies Lidl svaigās gaļas produkciju no vietējiem piegādātājiem. Pagatavo savu marinādi, grilē un baudi gardu, pašgatavotu šašliku savā gaumē!

Atklāj gardākās grilēšanas receptes Lidl mājaslapā!

Mēs piedāvājam plašu un viegli pagatavojamu recepšu klāstu, kas iedvesmos tevi pagatavot gardus un oriģinālus ēdienus uz grila. Lidl piedāvā vairākas šašlika receptes kā – grila marināde lielopa gaļai, vistas filejas marināde, cūkgaļas marināde vai pat grila marināde zivīm. Izbaudi vasaras garšu un radi neaizmirstamus mirkļus kopā ar ģimeni un draugiem! Lai izdevusies grilēšana ar Lidl!


Grils un piederumi cepšanas sezonai

Lidl piedāvājumā iekļauti maciņam draudzīgi grili dažādām vajadzībām. Papildini savu grila piederumu komplektu ar Lidl piedāvātajām knaiblēm, termometriem, grila tīrītājiem un citiem cepšanas aksesuāriem, kas nodrošinās komfortu un ērtības gatavošanas procesā.