Banner

Alkoholiskie dzērieni

Mūsu alkoholiskie dzērieni

Lidl piedāvājumā ir gan lieliska vīnu izlase, gan populārākie stiprie dzērieni – viskiji, rumi, džini, degvīni, dažādi liķieri un kokteiļu piedevas. Mūsu plašajā klāstā atradīsies kas piemērots ikvienai gaumei, lai kokteiļu vakars izdotos spīdoši!

ARGUS

ARGUS

ARGUS ir Lidl alus visām gaumēm. Mēs zinām, ka alus ir iecienīts dzēriens dažādos dzīves gadījumos, tāpēc piedāvājam tev plašu alus izvēli – stiprāku vai vieglāku un, protams, arī bezalkoholisko alu. Atrodi piemērotāko alus veidu savai maltītei – ARGUS STRONG labi saderēs ar grilētu gaļu un steikiem, ARGUS GOLD lieliski papildinās grilētu lasi vai cieto sieru, bet ARGUS PREMIUM veidos izcilu garšas kombināciju ar žāvētiem augļiem un riekstiem.

PERLENBACHER

PERLENBACHER

Mūsu pastāvīgajā sortimentā atradīsi arī Lidl zīmola PERLENBACHER Pilsner alu, kas atbilst augstajiem vācu brūvēšanas standartiem, kā arī bezalkoholisko alu, ko īpaši novērtēs tie, kas alkoholu nelieto.

JAMES COOK

JAMES COOK

Rums atklāj dažādas garšu notis, tieši tādēļ lieliski derēs arī kokteiļu pagatavošanā. Lidl zīmols JAMES COOK piedāvā gan tumšo, gan gaišo rumu.

QUEEN MARGOT

QUEEN MARGOT

Zīmols QUEEN MARGOT piedāvā viskiju no Skotijas 0,7 un 1 litra pudelēs. Tāpat piedāvājumā ir arī krējuma liķieris ar skotu viskiju.

RACHMANINOFF & GIEROY

RACHMANINOFF & GIEROY

Lidl zīmolu degvīni, kas lieliski derēs gan alkoholisko kokteiļu pagatavošanā, gan kulinārijā.

CASTELGY

CASTELGY

Lidl zīmola CASTELGY džins pārsteigs ar savu kvalitāti.

 ALLINI & BURG SCHÖNECK

ALLINI & BURG SCHÖNECK

Dzirkstošais vīns taviem dzirkstošajiem svētkiem.