Banner

Vaļasprieki

Mūsu preces vaļaspriekiem

Mēs zinām, ka svarīga ikdienas sastāvdaļa ir arī tavi hobiji. Meklē sev nepieciešamos rīkus un instrumentus Lidl veikalos! Pie mums atradīsi kvalitatīvus un pārbaudītus dārza rīkus, kā arī nepieciešamās lietas remontam, savam auto vai arī instrumentus dažādiem darbiem, ko veic savā mājas darbnīcā. Tāpat Lidl piedāvā dažādas mākslas preces kaislīgiem vizuālās mākslas cienītajiem un bērnu rotaļlietas. Nāc un apskati mūsu bagātīgo piedāvājumu taviem vaļaspriekiem!

PARKSIDE

PARKSIDE

Ar PARKSIDE darbarīkiem vari īstenot jebkuru ideju savā darbnīcā vai dārzā. No akumulatora skrūvgriežiem un finierzāģiem līdz pat iegremdējamiem sūkņiem – PARKSIDE piedāvā visu, kas liek izgudrotāja sirdij pukstēt straujāk. Vai esi gatavs nākamajam DIY projektam? Mēs parūpēsimies par pareizo aprīkojumu!


PARKSIDE prioritātes ir augsta veiktspēja un kvalitāte. Mēs rūpīgi pārbaudām katras preces drošību un kvalitāti un saņemam neatkarīgu ekspertu kvalitātes sertifikātus. Ražošanā izmantojam tikai augstvērtīgus materiālus, kurus rūpīgi apstrādājam, lai darbarīks būtu maksimāli izturīgs un ilgmūžīgs.


PARKSIDE klāstā ir arī īpaši jaudīgie PARKSIDE PERFORMANCE elektroinstrumenti. Ja esi gatavs lielākiem projektiem un izaicinājumiem, ar šiem uzticamajiem rīkiem varēsi dot vaļu radošumam un īstenot pat vissarežģītākās idejas.

PLAYTIVE & PLAYTIVE JUNIOR

PLAYTIVE & PLAYTIVE JUNIOR

PLAYTIVE – viss bērnu rotaļām. Galda spēles, koka rotaļlietas, auto, lidmašīnu vai kosmosa kuģu modeļi, lelles un daudz kas cits tava mazā pasaules pētnieka izklaidei un attīstībai.


Mūsu rotaļlietas ir drošas un pielāgotas bērnu attīstības posmiem, tāpēc PLAYTIVE klāstā atradīsi arī PLAYTIVE JUNIOR rotaļlietu sēriju. Tā ir paredzēta pašiem mazākajiem.


Visas PLAYTIVE un PLAYTIVE JUNIOR preces ir TÜV sertificētas. Tas nozīmē, ka tās nesatur toksiskas vielas, ir pārbaudītas lietošanā un drošas. Ražošanas procesu un preces kvalitāti regulāri pārbauda neatkarīgi eksperti.

CRIVIT

CRIVIT

CRIVIT ir īstais zīmols ikvienam sporta un aktīvās atpūtas cienītājam.


Mūsu veikalos atradīsi drošu un uzticamu inventāru visām savām iemīļotajām aktivitātēm: slēpošanai, riteņbraukšanai, volejbolam, badmintonam, fitnesam un pat pārgājieniem un makšķerēšanai.


Esam padomājuši par visu vecumu aktīvās atpūtas cienītājiem, tāpēc CRIVIT klāstā ir arī preces bērniem, piemēram, skrejriteņi, velosipēdi, ceļu un elkoņu aizsargi, ķiveres un cimdi.