Banner

Mūsu kvalitāte

Lidl produktu kvalitāte

“LIDL” ZĪMOLU PIENS UN ŠOKOLĀDE LATVIJĀ ATZĪTI PAR LABĀKAJIEM

Starptautiskā sertifikācijas asociācija “ICERTIAS” (Šveice), veicot neatkarīgu Latvijas iedzīvotāju aptauju noskaidrojusi, ka šogad piena un šokolādes produktu “BEST BUY” (labākais pirkums) kategorijā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību Latvijā pēc iedzīvotāju domām nodrošina “Lidl” ar saviem privāto zīmolu produktiem. “ICERTIAS” veiktajā tiešsaistes aptaujā Latvijā piedalījās 1200 respondentu, kas vecāki par 17 gadiem un ikdienā iegādājas privāto zīmolu produktus.

Mēs esam 1. vietā produktu kvalitātē Latvijā

Mēs esam 1. vietā produktu kvalitātē Latvijā

Pateicoties tiešu Jums, Lidl ir 1. vietā produktu kvalitātē Latvijā. QUDAL aptauja apliecina, ka pircēji par labāko Latvijas tirgū uzskata Lidl.

Text And Image Section

Lidl uzņemas atbildību

Lidl uzņemas atbildību par produktu drošību, kvalitāti un vides aizsardzību. Mūsdienās pircēji ļoti mērķtiecīgi meklē tādus pārtikas produktus, kas nodrošina viņu uztura vajadzības un atbilst viņu vērtībām. Tāpēc Lidl piedāvā ilgtspējīgi audzētu kafiju; zivis un jūras produktus, kas iegūti ilgtspējīgās zivsaimniecībās; godīgi tirgotus pārtikas produktus un preces, kas ražotas, ievērojot sugu daudzveidības un ekoloģiskas augsnes izmantošanas principus.

Text And Image Section

Drošība un kvalitāte

Arī attiecībā uz citiem mūsu produktiem Lidl klienti var paļauties uz drošību un kvalitāti. Mūsu produkti ir skaidri marķēti ar pazīstamiem dažādu fondu un vides aizsardzības organizāciju simboliem. Šie marķējumi, piemēram, parāda, ka tekstilizstrādājumos ir pārbaudīta kaitīgo vielu klātbūtne, un, vai tie nodrošina spēcīgu aizsardzību pret ultravioletajiem stariem. Piemēram, mēs iepērkam vafeļu pannas ar pretpiedeguma pārklājumu un mēbeles, kuru koksne iegūta dabu saudzējoši apsaimniekotos mežos. Daži no mūsu zīmoliem, kas atbalsta ilgtspēju, ir Fairglobe, Bio-Organic un Landjunker.