Banner

Zivis

Mūsu zivju produkcija

Bagātini savu ēdienkarti ar veselīgajiem jūras produktiem! Lidl veikalos pieejams plašs gan konservētu, gan svaigu, nesaldētu zivju klāsts.

Iegādājies savas iemīļotās Latvijas šprotes vai tunci dažādās mērcēs vai arī izvēlies svaigas zivis. Visi Lidl svaigo zivju produkti ir iepakoti aizsargatmosfērā, kas saglabā zivis tikpat svaigas kā tikko pēc izzvejošanas.

OCEAN SEA

OCEAN SEA

OCEAN SEA piedāvājumā ir gan dažādi eksotiski jūras produkti, gan izcilas kvalitātes saldētas un kūpinātas zivis ar atbildīgas zvejniecības MSC un zivju ilgtspējīgas audzēšanas ASC sertifikātiem.

NAUTICA

NAUTICA

NAUTICA ir gardi, uzturvielām bagāti un veselīgi jūras produkti par pievilcīgām cenām. Šīs zivis ir nozvejotas dažādās jūrās atbilstoši MSC sertifikātam un apstrādātas Eiropā, lai tās nonāktu uz tava ikdienas vai svētku galda, nezaudējot garšu un svaigumu.

NIXE

NIXE

Lidl kvalitātes zīmols NIXE piedāvā gardus zivju konservus tavām ikdienas maltītēm. Izvēlies tunci savā sulā vai tunci saulespuķu eļļā, kā arī papildini savas maltītes ar laša fileju krēmā un dažādiem citiem zivju konserviem.