Banner

Beķereja

Lidl beķereja

Nogaršo mūsu kraukšķīgos kruasānus, gaisīgos mafinus, gardās bagetes, kliņģerus, kā arī dažādu veidu maizes, kuras cepam vairākas reizes dienā, turklāt Lidl veikalos tu varēsi tās sagriezt trīs dažādu izmēru šķēlēs.

Lidl klāstā ir arī konditorejas izstrādājumi, kas būs jaunums Latvijā, bet citviet Eiropā jau ir iekarojuši pircēju sirdis.

LIDL MAIZE

LIDL MAIZE

Izvēlies savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko – mīkstāku, raupjāku, tumšāku, gaišāku, ar siera pildījumu vai saldo maizi. Laiku pa laikam mēs papildinām savu sortimentu, lai tev vienmēr būtu prieks pie mums iegriezties. Lai kāda būtu tava izvēle, vari būt drošs par Lidl kvalitāti un lielisko garšu.


LASĪT VAIRĀK

CONFISERIE FIRENZE

CONFISERIE FIRENZE

Kad laika nav tik daudz kā gribētu, bet jāuzņem viesi vai kārojas ko gardu, Lidl zīmols CONFISERIE FIRENZE palīdzēs. Maize un citi konditorejas izstrādājumi – to visu atradīsi CONFISERIE FIRENZE zīmola klāstā.

 BIO ORGANIC

BIO ORGANIC

Lidl specializēto produktu klāstā atradīsi arī maizi, kas ražota saskaņā ar bioloģiskās lauksaimniecības principiem. Tā ir marķēta ar Eiropas Savienības bioloģisko marķējumu jeb zaļo ekolapiņu.