Banner

Apģērbs

Mūsu apģērbs

Izvēlies savam stilam un krāsu izjūtai atbilstošu apģērbu, jo Lidl vienmēr seko līdzi tendencēm un pielāgo piedāvājumu sezonai. Visi mūsu tekstilizstrādājumi būs īpaši patīkami tavai ādai, jo tie ir dermatoloģiski pārbaudīti un nesatur kaitīgās vielas. Lidl apģērbs ir ērts, izturīgs un atbilst norādītajam izmēram, kā arī saglabā formu, ja tiek pareizi kopts, turklāt visi Lidl tekstilizstrādājumi ir pārbaudīti Hohenšteina institūtā Vācijā.

ESMARA

ESMARA

Moderns, ērts un kvalitatīvs sieviešu apģērbs katrai gaumei. ESMARA klāstā atradīsi sezonai atbilstošus kreklus, džemperus, džinsus, jakas un aksesuārus par nepārspējami zemām cenām. Papildini savu garderobi ar vienkāršiem, klasiskiem, sportiskiem vai elegantiem apģērbiem, kuri lieliski iederēsies visās tavās ikdienas gaitās.


ESMARA zīmols izmanto tikai augstas kvalitātes ilgtspējīgs audums, kas atbilst OEKO-TEX un Hohenšteina institūta standartiem. Mūsu kvalitātes kontroles komanda ir parūpējusies par to, lai visi materiāli būtu dermatoloģiski testēti, nesaturētu kaitīgās vielas, kā arī lai visi apģērbi būtu izturīgi un atbilstoši izmēram. Esam padomājuši par visu, lai ESMARA apģērbus būtu ērti valkāt ikdienā.

LIVERGY

LIVERGY

Ērts, funkcionāls un daudzveidīgs vīriešu apģērbs, kas piemērots ikdienai, darbam un arī īpašiem gadījumiem. LIVERGY klāstā ir gan eleganti ikdienas krekli un džemperi, gan sportiskas jakas un džinsi, gan stilīgi aksesuāri. Apskati dažādos modeļus un krāsas un atrodi savam stilam atbilstošāko.


Visi zīmola LIVERGY apģērbi ir ražoti no augstas kvalitātes ilgtspējīgiem materiāliem, kas atbilst OEKO-TEX un Hohenšteina institūta standartiem. Katru modeli rūpīgi pārbaudām kvalitātes testos, pārliecinoties par produkta atbilstību izmēram, izturību, apstrādes kvalitāti un kaitīgo vielu neesamību.

CRIVIT

CRIVIT

Ja sports ir tava aizraušanās, CRIVIT sporta apģērbs būs īstais palīgs augstāku sporta mērķu sasniegšanā.


Sporta apģērbam jābūt ne vien modernam, bet galvenokārt funkcionālam. CRIVIT vieglie, sportošanai piemērotie materiāli nodrošina maksimālu komfortu, pateicoties elastībai, mitruma kontrolei un gaisa caurlaidībai. Inovatīvie audumi ļauj ādai palikt sausai pat intensīvu nodarbību laikā. Papildu komfortu piešķir apģērbos iestrādātās detaļas, piemēram, gaismu atstarojoši elementi vai kabatas atslēgām.


CRIVIT piedāvā ne tikai sporta apģērbu, bet arī inventāru tavai drošībai: ceļu un elkoņu aizsargus, ķiveres, cimdus. Vingro viegli, jo kvalitatīvs un funkcionāls apģērbs ir puse no sasniegtā rezultāta.

PEPPERTS

PEPPERTS

PEPPERTS piedāvā modernu, kvalitatīvu un viegli kopjamu apģērbu zēniem un meitenēm. Kopā ar PEPPERTS bērni var izpausties krāsās un stilīgās apdrukās.


PEPPERTS klāstā ir ērti krekli, džemperi, bikses un zeķes dažādu vecumu bērnu aktīvajai ikdienai. Atkarībā no sezonas pieejamas arī siltas virsdrēbes, ūdensizturīgas lietus jakas, ērts mājas apģērbs un siltas pidžamas.


PEPPERTS apģērbi ne vien labi izskatās, bet arī ilgi kalpo. Visas preces tiek ražotas no ilgtspējīgiem materiāliem, kas atbilst augstajiem OEKO-TEX un Hohenšteina institūta standartiem.

LUPILU

LUPILU

Komforts un kvalitāte mazuļu apģērbā ir vissvarīgākais. Maigi, elastīgi un biežai lietošanai piemēroti materiāli, funkcionālas aizdares – tas viss nodrošina ērtāku ikdienu gan mazulim, gan vecākiem.LUPILU piedāvā kvalitatīvas, viegli kopjamas un mazuļiem drošas preces. LUPILU klāstā ir zīdaiņu un bērnu apģērbi, apavi, rotaļlietas un citi aksesuāri, kas pielāgoti bērna attīstības posmiem. Tāpat mūsu veikalos atradīsi arī LUPILU pārtiku, higiēnas un kosmētikas preces.

Visi LUPILU izstrādājumi ir videi draudzīgi, tie atbilst GOTS un OEKO-TEX starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Katru modeli testē gan mūsu kvalitātes kontroles komanda, gan neatkarīgi eksperti.