Banner

Mājdzivniekiem

Mūsu produkti mājdzīvniekiem

Dzīvnieka veselībai un labklājībai nepieciešams pilnvērtīgs un daudzveidīgs uzturs, lai organismu nodrošinātu ar visām vajadzīgajām barības vielām.

ORLANDO

ORLANDO

ORLANDO ir izmeklēta suņu barība tava mīluļa ilgai un laimīgai dzīvei. Visi ORLANDO produkti – sausā un mitrā barība, kā arī uzkodas un košļājamie gardumi – ir atlasīti un izgatavoti tā lai tavs suns izskatītos un justos lieliski gadiem ilgi. Lidl zīmols ORLANDO piedāvā tādus produktus, kā sabalansētu sauso suņu pārtiku, gardus konservus un garšīgas uzkodas kā atlīdzību starp ēdienreizēm.

BELLOSAN

BELLOSAN

Ēst veselīgi ir svarīgi ne tikai cilvēkiem, bet arī mūsu četrkājainajiem draugiem. Pareizs uzturs ir būtisks dzīvnieku dzīves ilguma un labturības nodrošināšanai. Lidl zīmols BELLOSAN piedāvā gan sabalansētu sauso pārtiku, gan gardus konservus suņiem.

COSHIDA

COSHIDA

COSHIDA ir barība, ko novērtēs ikviens kaķis. Tā ir pildīta ar augstas kvalitātes barības vielām, lai tava murrājošā drauga kažociņš vienmēr veselīgi mirdzētu. Pat tad, ja tavs kaķis ir īpaši izvēlīgs, COSHIDA gardumiem tas pretoties nespēs!