PARKSIDE® instrumenti un piederumi

PARKSIDE® kvalitāte

PARKSIDE® kvalitāte

PARKSIDE® ne tikai piedāvā dažādus darbnīcas un dārza instrumentus, bet arī garantē izturīgu palīgu nākamajā DIY projektā, nodrošinot stingru drošības un kvalitātes kontroli. Tajā pašā laikā šie instrumenti pārsteidz ar izcilu cenas un veiktspējas attiecību, kas sniedz augstu veiktspējas līmeni mājamatniecības nozarē. Neatkarīgi no tā, vai tie ir zāģi, slīpmašīnas vai ēveles, pie Parkside noteikti atradīsi meklēto.


Tiklīdz esi izbaudījis uzvaras garšu, prasības parasti pieaug un projekti kļūst lielāki... PARKSIDE® ar savu daudzveidīgo piedāvājumu aptver visdažādākos projektus.

PARKSIDE® dārzs

PARKSIDE® dārzs

Dārzam – gan zālienam, gan puķēm, gan dārzeņiem – ir nepieciešama pareiza kopšana. PARKSIDE® sortimentā atradīsi piemērotus darbarīkus ikvienam dārza uzturēšanas darbam.

PARKSIDE® instrumenti

PARKSIDE® instrumenti

Plāno jaunu amatniecības projektu, un Tev ir nepieciešami atbilstoši instrumenti? No rokas darbarīkiem līdz elektriskajiem instrumentiem un darbnīcas aprīkojumam – PARKSIDE® ir viss nepieciešamais Tavam DIY projektam.

PARKSIDE® akumulators

PARKSIDE® akumulators

PARKSIDE® akumulatora instrumenti nodrošina pilnu jaudu un maksimālu daudzpusību. Mūsu akumulatoru pamatā ir elementu tehnoloģija, kas ir atrodama 12 V un 20 V akumulatoru sērijās.

 • Kvalitāte

  Parkside elektroinstrumenti nodrošina profesionālu kvalitāti. Piepildi savu sapni par perfektu darbnīcu – ar PARKSIDE®.

 • Izturīgi materiāli

  Izturīgi un ilgmūžīgi darbarīku, piederumu un darba apģērbu materiāli padara PARKSIDE® par Tavu zīmolu.

 • Cenas un kvalitātes attiecība

  Parkside elektroinstrumenti un aprīkojums nodrošina profesionālu kvalitāti par iesācēja cenu.

Text And Image Section

Saņem PARKSIDE® jaunumus e-pastā

Nevēlies palaist garām nākamo PARKSIDE® izpārdošanas nedēļu un meklē ekskluzīvu informāciju par mūsu produktiem? Abonē mūsu biļetenu tieši šeit – tajā atradīsi aktuālus piedāvājumus, akcijas, produktu jaunumus un daudz ko citu.


PIETEIKTIES JAUNUMIEM

PARKSIDE® elektroinstrumentu un rokas instrumentu sortiments

PARKSIDE® elektroinstrumenti un rokas instrumenti

 1. Atvainojiet, piedāvājums vairs nav pieejams
  Elektroinstrumenti

  Elektroinstrumenti

  Elektroinstrumentiem ir jābūt pastāvīgai vietai katrā darbnīcā. Pateicoties to elektriskajai piedziņai, tie vienmēr ir gatavi gaidāmajiem projektiem. Parkside elektroinstrumenti pārsteidz ar savu veiktspēju un izturību.

 2. Atvainojiet, piedāvājums vairs nav pieejams
  Darbarīki

  Darbarīki

  Rokas darbarīki ir “mazie” darbnīcas palīgi, kas dod lielu ieguldījumu kopējā darbā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir āmurs, skrūvgriezis vai zāģis, ikviens rokas darbarīks ievērojami atvieglo darbu un palīdz Tev īstenot projektus.

PARKSIDE® darbnīcu aprīkojums un dārza instrumenti

 1. Atvainojiet, piedāvājums vairs nav pieejams
  Darbnīcu aprīkojums

  Darbnīcu aprīkojums

  Darbnīcā ir nepieciešams daudz vietas idejām un, protams – arī pareizie instrumenti. Lai nodrošinātu pietiekami daudz vietas lieliem projektiem pat nelielās darbnīcās, Parkside darbnīcu aprīkojums palīdzēs radīt kārtību un telpu.

 2. Atvainojiet, piedāvājums vairs nav pieejams
  Dārza instrumenti

  Dārza instrumenti

  Pļaujot zālienu, laistot puķes, apgriežot dzīvžogu vai novācot dārzeņus. Dārzā vienmēr ir daudz darāmā. Ar atbilstošo Parkside dārza instrumentu palīdzību būs viegli veikt nākamos apzaļumošanas darbus.