Banner

Atbilstība

Atbilstība

Atbilstība jeb normatīvo aktu ievērošana šodien ir sarežģītāka kā nekad. Globālajā vidē uz likumiem pamatotu prasījumu ir arvien vairāk, tāpēc savus procesus un sistēmas pastāvīgi piemērojam mainīgiem apstākļiem. Mēs īpaši uzsveram normatīvo aktu ievērošanu. Viens no mūsu uzņēmuma darbības principiem ir „Mēs ievērojam spēkā esošos normatīvos aktus un uzņēmuma iekšējās vadlīnijas.“ Atbilstība ir būtiska mūsu uzņēmējdarbības kultūras daļa. SIA „Lidl Latvija“ ir izveidota ziņošanas sistēma, kura Jums kā uzņēmuma klientam, uzņēmējdarbības partnerim vai darbiniekam, rada iespēju ziņot mums par iespējamiem atbilstības pārkāpuma gadījumiem.


Pirms turpināt tālāk: Īsumā par Tavu datu apstrādi.


Mēs apstrādājam Tavus datus mūsu vietnēs, izmantojot dažādas tehnoloģijas (piemēram, sīkdatnes). Dažas no sīkdatnēm ir tehniski nepieciešamas mājas lapas un tās funkcionalitātes nodrošināšanai, bet citas izmantojam mēs vai trešās puses, lai ērti iestatītu vietni, apkopotu statistiku vai veiktu personalizētu (reklāmas) saturu parādīšanu. Tas attiecas arī uz datu pārsūtīšanu uz valstīm ārpus ES bez atbilstoša aizsardzības līmeņa. Sadaļā "Atteikties" vari atļaut izmantot tikai nepieciešamās sīkdatnes. Sadaļā " Detalizēta informācija" vari atļaut atsevišķus sīkdatņu veidus. Papildu informācija, tostarp Tavas tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, ir atrodama mūsu datu aizsardzības noteikumos. Mūsu kontaktinformāciju var atrast šeit.


Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko var izmantot tīmekļa vietnēs, lai lietotāja pieredzi padarītu efektīvāku.


Likums nosaka, ka mēs varam saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē, ja tie ir pilnīgi nepieciešams šīs vietnes darbībai. Citu veidu sīkfailiem ir nepieciešama jūsu atļauja.


Š īvietne izmanto dažādu veidu sīkdatnes. Daži sīkfaili tiek izvietoti pēc trešās puses pakalpojumiem, kas parādās mūsu lapās.


Jūs varat jebkurā laikā mainīt vai atsaukt savu piekrišanu, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes sadaļu Sīkdatņu deklarēšana.


Konfidencialitātes politikā varat uzzināt, kas mēs esam, kā jūs varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus.


Kad sazinaties ar mums par savu piekrišanu, ludzu, noradiet piekrišanas ID un datumu.


Jūsu piekrišana attiecas uz šādām jomām: lidl-virtuve.lidl.lv, lidl.lv, virtuve.lidl.lv


Sīkdatņu deklarācija pēdējo reizi atjaunota 7/1/23 ar Cookiebot: