Gardākās vasaras maltītes kopā ar Lidl

Lidl piedāvājumā pieejami garšīgi, veselīgi un viegli pagatavojami vasaras ēdieni. Vasara ir laiks atpūtai un nesteidzīgai laika pavadīšanai kopā ar ģimeni un draugiem, iepriecinot savus tuvākos ar gardu ēdienu. Izvēlies no plašā Lidl produktu klāsta, izmēģini jaunas un vienkāršas receptes, un ļaujies vasaras garšām!

Darbinām grilu

Vasaras sākums nozīmē, ka pienācis laiks atkal izbaudīt ēdiena gatavošanu svaigā gaisā. Ēdiena gatavošana uz grila ir lielisks veids, kā pagatavot gardas un neaizmirstamas maltītes. Tas ir ne tikai praktisks, bet arī jautrs veids, kā pavadīt laiku ar saviem tuvajiem. Lidl pieejami dažādi grila ēdieni - šašliks, cepamdesas un dažāda veida zivis. Neaizmirsti arī par dārzeņiem. Paprika, kabači un sīpoli ir lieliski piemēroti grilēšanai. Un pats galvenais – eksperimentē! Grilē sieru, ananāsu vai tofu.

Text And Image Section
Kā Lidl vienmēr nodrošina svaigus augļus un dārzeņus?


Pārliecināmies par izmēru, svaru, saldumu, sulīgumu un izskatu, un tikai tad liekam veikalu plauktos.


Katram veikalam ik dienu piegādājam svaigus produktus. Veikala darbinieks augļus un dārzeņus pārbauda vairākas reizes dienā.

Vieglas un vasarīgas garšas

Izbaudi vasaru ar gardām un veselīgām receptēm, kurām visas sastāvdaļas vari atrast mūsu veikalos. Papildus uz grila ceptai maltītei, svaigie salāti ir lielisks veids, kā uzņemt vasaras vitamīnu devu. To pagatavošanai izmanto sezonas dārzeņus un garšaugus, piemēram, gurķus, tomātus, lociņus un dilles. Enerģiju un atveldzinājumu karstā dienā sniegs smūtiji un vasaras kokteiļi, kas pagatavojami no sezonas ogām un augļiem.