Atveldzējies karstajās vasaras dienās – gardākais saldējums pieejams Lidl

Lidl piedāvā plašu un daudzveidīgu saldējuma klāstu, lai katrs sev atrastu ko īpašu un atveldzētos karstajās vasaras dienās. Lidl saldējums tiek izgatavots no augstas kvalitātes sastāvdaļām, un tas ir pieejams par izdevīgām cenām, kas padara to par lielisku izvēli visai ģimenei. Neatkarīgi no tā vai esi klasikas cienītājs, vai meklē jaunas garšas piedzīvojumus, Lidl atradīsi sev tīkamāko saldējumu, kas padarīs vasaras dienas vēl baudāmākas.

Atvēsinies jebkurā situācijā

Ērti, viegli un garšīgi. Neatkarīgi no tā, vai saldējumu baudi viens vai kopā ar draugiem un ģimeni – Lidl piedāvā saldējumu visām gaumēm. Izbaudi klasisko saldējumu kraukšķīgā vafelē, veldzējies ar gardumiem uz kociņa, izvēlies saldējumu trauciņā vai iegādājies saldējuma torti, lai pārsteigtu ģimeni un draugus. Lidl rūpējas arī par mazāko saldējuma mīļu labsajūtu, piedāvājot saldējumu bērniem – dažādās formās un krāsās. Izvēlies sev ērtāko variantu!

Lild saldējums jebkurai gaumei

Lidl saldējuma plauktos atradīsiet visu, ko vien sirds kāro. Atsvaidzinies ar saldējuma klasiku kā – prombīra saldējums, zemeņu, karameļu vai šokolādes saldējums, kas nekad tevi nepievils. Atklāj krēmīgus saldējumus ar riekstiem, šokolādes skaidiņām un karameli, vai atveldzējies ar gelato, sorbetiem, un augļu saldējumiem no 100% augļu sulas. Lidl piedāvājumā ietilpst arī bezlaktozes saldējums un vegāniskās opcijas, kas ir gardas un krēmīgas saldējuma alternatīvas bez piena iekļautiem produktiem.

Text And Image Section


Multi-Pack – saldējums visai ģimenei un draugiem!

Neatkarīgi no tā, vai plānojat pikniku dabā, ballīti mājās vai vienkārši vēlaties atveldzēties karstā vasaras dienā, Lidl Multi-Pack saldējums padarīs to par neaizmirstamu notikumu! Lidl piedāvā plašu Multi-Packs saldējuma klāstu par izdevīgām cenām, padarot to par lielisku izvēli lielām kompānijām, radošām receptēm un saldējuma kokteiļiem. Atklāj jaunas garšas kopā Lidl, un ērti dalies ar visu ģimeni un draugiem.

Pagatavo Pats!

Pārsteidz savu ģimeni ar paštaisītiem gardumiem! Lidl piedāvā visu nepieciešamo, lai tu varētu pagatavot neaizmirstamus gardumus sev un saviem mīļajiem. Tas ir jautri un izdevīgi! Vari pagatavot saldējumu ar zemāku cukura sastāvu un pievienot vērtīgas uzturvielas. No Lidl recepšu klāsta piedāvājam izmēģināt tādus saldējumus kā citrona saldējums vai vaniļas, aveņu un kokosriekstu saldējums. Lai saldējuma gatavošana kopā ar ģimeni vai draugiem kļūst par jauku un neaizmirstamu tradīciju.