Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!
Brand Navigation
  1. Par Lidl
  2. Informācija pircējiem
  3. Mediju centrs
  4. Karjera

PAZIŅOJUMS PAR PIEKĻUSTAMĪBU

Informācija par pakalpojumu sniedzēju

Lidl Stiftung & Co. KG, biroja reģistrācijas adrese: Drēzdene, Saksijas reģionālā padome, AZ 20-2245/501, juridiskā adrese: Stiftsbergstrase 1, 74167 Nekarsulma, reģistrācijas Nr. DE145803808, kontakttālrunis: 0203 966 5566, vada Lidl Plus lojalitātes programmu ("Lidl Plus pakalpojums"), kas lietotājiem piedāvā piekļuvi ekskluzīvām atlaidēm, digitālajiem čekiem, partneru piedāvājumiem un citiem personalizētiem pakalpojumiem, izmantojot Lidl lietotni. Ar Lidl Latvija un Lidl Stiftung datu aizsardzības darbiniekiem var sazināties rakstot uz klientu.serviss@lidl.lv.


Vispārīgs apraksts

Lidl Plus ir digitāla lojalitātes programma, kas pieejama iOS un Android ierīcēm. Lidl Plus pakalpojums ir paredzēts patērētājiem, kuri, piemēram, vēlas rezervēt produktus vai izmantot citas Lidl Plus funkcijas, vai ar Lidl Plus starpniecību saņemt personalizētu informāciju no Lidl par piedāvājumiem un akcijām (tostarp iknedēļas kuponiem) un izvēlētiem partneriem, kas ir pēc iespējas pielāgota jūsu interesēm.


Satura piekļustamības atbilstības statuss

Lidl lietotne daļēji atbilst piekļustamības standartam UNE-EN 301549:2022. Piekļustamības kritēriji, kas ir veiksmīgi izpildīti, ir aprakstīti turpmāk.

Mēs esam piemērojuši universālā dizaina principus, nodrošinot pietiekamu krāsu kontrastu, pareizu semantisko strukturēšanu, darbību ar tastatūru (attiecīgā gadījumā) un daudzplatformu pieejamību. Lidl lietotnes saskarnes ir pārbaudītas, izmantojot automatizētus rīkus, un manuāli pārbaudītas saskaņā ar WCAG 2.1 AA un EN 301549 kritērijiem, nodrošinot saderību ar palīgtehnoloģijām, piemēram, VoiceOver un TalkBack.

Neraugoties uz šiem centieniem, dažas pieejamības problēmas joprojām var saglabāties, kā aprakstīts nākamajā sadaļā.

Adaptētais saturs

Atbilstība piekļustamības noteikumiem:

- 11.1.1.1.1.1. Neteksta saturs - [Pašlaik tiek veikts] Tiek veikti uzlabojumi, lai nodrošinātu atbilstošu alternatīvo tekstu visam funkcionālajam neteksta saturam.

- 11.1.3.1.1.1 Informācija un attiecības - [Pašlaik tiek izstrādāts] Tiek veikta semantisko attiecību starp elementiem revīzija, lai nodrošinātu pareizu interpretāciju palīgtehnoloģijās.

- 11.1.3.2.2.1 Izteiksmīga secība - [Pieņemts] Saturs ir attēlots loģiskā un jēgpilnā secībā, pat bez vizuālā stila.

- 11.1.3.4 Orientācija - [Pašlaik tiek īstenots] Tiek ieviests vai papildināts atbalsts gan portreta, gan ainavas orientācijai, ja tā ir ierobežota.

- 11.1.3.5 Ievades mērķa noteikšana - [Pašlaik tiek izstrādāts] Veidlapu laukos tiek iekļauti automātiskās papildināšanas atribūti, lai palīdzētu noteikt ievades mērķi.

- 11.1.4.1 Krāsu izmantošana - [Pieņemts] Informācija netiek nodota tikai ar krāsu palīdzību; tiek izmantoti papildu indikatori, piemēram, ikonas vai teksts.

- 11.1.4.3 Kontrasts (minimālais) - [Pašlaik tiek strādāts] Krāsu kombinācijas tiek pielāgotas, lai nodrošinātu minimālo kontrasta attiecību starp tekstu un fonu.

- 11.1.4.4.4.1 Teksta izmēra maiņa - [Pieņemts] Saturs paliek salasāms un funkcionāls, ja tiek palielināts teksta izmērs.

- 11.1.4.5.1 Teksta attēli - [Pašlaik tiek izstrādāts] Izvairās no teksta attēlu izmantošanas, izņemot būtiskus gadījumus.

- 11.1.4.10.1 Pārplūšana - [Pieņemts] Programma atbalsta pārplūšanu, lai pielāgotos dažādiem ekrāna izmēriem, nezaudējot saturu.

- 11.1.4.11 Kontrasts bez teksta - [Pieņemts] Grafiskajiem elementiem, piemēram, ikonām un pogām, ir pietiekams kontrasts pret to fonu.

- 11.1.4.12 Teksta atstarpes - [Pieņemts] Saturs paliek funkcionāls, ja lietotāji pielāgo teksta atstarpes savām vajadzībām.

- 11.1.4.13 Saturs, kas parādās, kad teksts tiek novietots vai fokusēts - [Pieņemts] Papildu saturs, kas parādās, kad teksts tiek novietots vai fokusēts, paliek redzams un ir pieejams, izmantojot tastatūru.

- 11.2.1.1.1.1 Tastatūra - [Pašlaik tiek izstrādāts] Visi interaktīvie komponenti tiek pielāgoti pilnīgai darbībai i ar tastatūru.

- 11.2.1.1.2. Nav tastatūras slazdošanas - [Pašlaik tiek īstenots] Tiek nodrošināts, ka neviens komponents neķer tastatūras fokusu.

- 11.2.4.3. Fokusa secība - [Pašlaik tiek pilnveidota] Navigācijas secība tiek uzlabota, lai nodrošinātu loģisku un paredzamu pieredzi.

- 11.2.4.4.4 Saites mērķis (kontekstā) - [Pašlaik tiek izstrādāts] Saites teksts tiek precizēts, lai atspoguļotu tās mērķi kontekstā.

- 11.2.4.4.6 Virsraksti un etiķetes - [Pašlaik tiek izstrādāts] Virsraksti un etiķetes tiek pārskatītas, lai precīzi aprakstītu ar tiem saistīto saturu.

- 11.2.4.7. Redzams fokuss - [Pašlaik tiek strādāts] Tiek pastiprināti vizuālie fokusa rādītāji, lai atvieglotu navigāciju ar tastatūru.

- 11.2.5.3 Etiķete nosaukumā - [Pašlaik tiek atjauninātas] Vadīklas tiek atjauninātas, lai nodrošinātu, ka redzamā etiķete ir daļa no pieejamā nosaukuma.

- 11.3.1.1.1.1. Tastatūras saskarsme - [Pieņemts] Visas funkcijas ir lietojamas, izmantojot tastatūras saskarsme.

- 11.3.2.1. Fokusa fokuss - [Pieņemts] Komponenti neizraisa negaidītas konteksta izmaiņas, kad saņem fokusu.

- 11.3.2.2.2 Ievades brīdis - [Pieņemts] Datu ievade neizraisa neparedzētas darbības bez lietotāja ziņas.

- 11.3.3.3.1.1.1 Kļūdu identificēšana - [Pieņemts] Ievades kļūdas ir skaidri identificētas.

- 11.3.3.3.1.2 Etiķetes vai instrukcijas - [Pieņemts] Veidlapu laukos ir skaidras etiķetes vai instrukcijas.

- 11.3.3.2 Etiķetes vai instrukcijas (pastiprinātas) - [Pašlaik tiek strādāts] Tiek veikti pasākumi, lai nodrošinātu etiķešu konsekvenci un skaidrību visos laukos.

- 11.3.3.3.3 Kļūdu ieteikumi - [Pieņemts] Tiek sniegti noderīgi ieteikumi ievades kļūdu novēršanai.

- 11.4.1.1.1.1. Izšķiršana - [Pieņemts] Kods ir semantiski labi noformēts un interpretējams ar palīgtehnoloģijām.

- 11.4.1.1.2.1 Nosaukums, loma, vērtība - [Pašlaik tiek izstrādāts] ARIA atribūti tiek pareizi ieviesti, lai atklātu komponentu nosaukumu, lomu un vērtību.

- 11.5.2.7 Dokumentētas pieejamības funkcijas - [Pieņemts] Lietotājiem ir dokumentētas lietotnes pieejamības funkcijas.

- 11.5.2.8 Pieejamie dokumentācijas formāti - [Pieņemts] Dokumentācija ir pieejama formātos, kas pieejami palīgtehnoloģijām.

- 11.5.2.9 Dokumentu, kas nav tīmekļa dokumenti, pieejamība - [Pašlaik tiek izstrādāts] Tiek pārskatīti dokumenti, kas nav tīmekļa dokumenti (piemēram, PDF formātā), lai noteiktu to marķējumu, semantisko struktūru un lasīšanas kārtību.

- 11.5.2.10 Lietotāja UI komponentu pieejamība dokumentos - [Pieņemts] Veidlapas, saites un interaktīvie elementi dokumentos atbilst pieejamības prasībām.


Kompetenta tirgus uzraudzības iestāde

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs

Šī paziņojuma par pieejamību sagatavošana

Šī deklarācija ir sagatavota , 19/06/2025.

Pēdējā deklarācijas pārskatīšana : 19/06/2025.