Lidl Latvija | Радость позволить себе больше
Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!

Nedēļas piedāvājumi

Lidl aкционный буклеты

ПОЛЕЗНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Rīga, 2024. gada 21. februāris

Banketbakkerij Merba B.V. atsauc savu produktu “Sondey” GRANDINO SOFT BAKED Smilšu mīklas cepumi ar balto šokolādi un citronu eļļu, 210 g, kura derīguma termiņš ir 12.12.2024.

PAPILDINĀTS : “Sondey” GRANDINO Triple Chocolate Smilšu mīklas cepumi ar pilnpiena šokolādi, tumšo šokolādi un balto šokolādi, 200 g, kura derīguma termiņš ir 12.12.2024.

Skartajā produktā iespējama metāla svešķermeņu piesārņojums. Tādēļ aicinām klientus ņemt vērā atsaukumu un šo produktu nelietot.


Rūpējoties par klientiem “Lidl” nekavējoties reaģēja un izņēma skartos “Sondey” GRANDINO SOFT BAKED Smilšu mīklas cepumi ar balto šokolādi un citronu eļļu, 210 g, ar 12.12.2024 derīguma termiņu, “Sondey” GRANDINO Triple Chocolate Smilšu mīklas cepumi ar pilnpiena šokolādi, tumšo šokolādi un balto šokolādi, 200 g, kura derīguma termiņš ir 12.12.2024. no tirdzniecības. Iegādāto produktu pircēji var atgriezt visos Lidl veikalos. Pirkuma cena tiks pilnībā atgriezta, arī neuzrādot pirkuma čeku.

Atsaukums attiecināms tikai uz “Sondey” GRANDINO SOFT BAKED Smilšu mīklas cepumi ar balto šokolādi un citronu eļļu, 210 g, ar 12.12.2024 derīguma termiņu un “Sondey” GRANDINO Triple Chocolate Smilšu mīklas cepumi ar pilnpiena šokolādi, tumšo šokolādi un balto šokolādi, 200 g, kura derīguma termiņš ir 12.12.2024.

Atsaukums nekādā veidā nav attiecināms uz citiem Lidl Latvija pārdotajiem produktiem un it īpaši – citiem uzņēmuma Merba B.V. produktiem.

Merba B.V. un Lidl atvainojas šī atsaukuma skartajiem patērētājiem par radītajām neērtībām.

Ja rodas papildu jautājumi, lūdzam zvanīt Lidl klientu servisam: 8000 5888 vai klientu.serviss@lidl.lv

Скачать информацию в формате PDF