Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!
Text And Image Section

Atlaides Lidl maizes izstrādājumiem


Uzrādot Lidl veikalu kasēs apliecību kopā ar personu apliecinošu dokumentu, turpmāk visiem Lidl ceptuves produktiem ar “Goda ģimene” apliecību 10% atlaide. Izvēlies garšīgos Lidl maizes izstrādājumus ģimenei.

Text And Image Section

Atlaides Lidl “Goda ģimene” apliecības īpašniekiem


Uzrādot Lidl veikalu kasēs apliecību kopā ar personu apliecinošu dokumentu, varēs iegādāties preču zīmju “Lupilu”, “Cien”, “Peppert”, "Sauguaro", "W5", "Sweet Corner", "Chef Select" saldētajiem produktiem, "Gelatelli" un visām skolas precēm. Kā arī atlaide zīmola "Tastino maizei" iepakojumos un "Lidl Maize" svaigi ceptajiem kukulīšiem, kā arī katru nedēļu kādu no īpašā piedāvājuma augļiem vai dārzeņiem ar 10% atlaidi.


Šāda iniciatīva atbilst uzņēmuma misijai būt par ģimenēm draudzīgu uzņēmumu un veicināt veselīgu maltīšu ieviešanu ikdienas ēdienkartē. Pie produktiem, kam piešķirta atlaide, veikalu cenu zīmēs redzams violets "Goda ģimenes" kartes simbols. Nāc, iepērcies un saņem atlaides kādā no mūsu LIDL veikaliem visā Latvijā.

Text And Image Section

Par apliecību "Goda ģimene"Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. Šīs apliecības īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.


! Apliecība ir individualizēta un to var izmantot tikai tā persona, uz kuras vārda tā ir izsniegta.


UZZINĀT VAIRĀK