Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!

Акционные буклеты

Akciju bukleti ir lielisks veids, kā atklāt karstākos piedāvājumus – lai iepirkšanās būtu vēl patīkamāka un aizraujošāka. Kā Tavs uzticamais partneris, kas sniedz iespēju ietaupīt, mēs cenšamies nodrošināt tikai visu to labāko. Apskati mūsu īpašos piedāvājumus digitālā veidā – tepat mājaslapā vai savā mobilajā Lidl lietotnē.


Mūsu reklāmas bukleti ir kas daudz vairāk, nekā tikai flajeri. Tie ir pieejami mūsu digitālājās platformās, lai Tu būtu lietas kursā par allaž aktuālo Lidl veikalos. Akcijas un īpašie piedāvājumi sniedz iespēju maksāt mazāk, bet dzīvot vēl labāk. Pievienojies mūsu Lidl kopienai jau šodien un sāc ietaupīt jau tagad!

Mūsu apņemšanās: nodrošināt vislabāko kvalitāti par zemu cenu

Lidl galvenā apņemšanās ir spēja nodrošināt izcilu cenas un kvalitātes attiecību ikkatrai precei un produktam. Rūpīgi izvēlāmies produktu klāstu un rūpējamies, lai tas būtu gana daudzveidīgs, tādējādi piedāvājot iegādāties gan vispasaules preces un produktus, gan arī vietējo ražotāju labumus. Nodrošinām bezrūpīgu un patīkamu iepirkšanos, kas sagādā pozitīvas emocijas, nevis pavairo stresu. Neatkarīgi no tā, ko ir nepieciešams iegādāties – svaigos produktus, dažādus piederumus mājoklim vai ko citu – mūsu akciju buklets, kurā ietverti īpašie iknedēļas piedāvājumi, ir par visbūtiskāko – naudas ietaupīšanu un ilgtspējību. Iepērcies Lidl veikalos un novērtē bezkompromisa kvalitāti ik dienas.


Ietaupi jau tagad, ielūkojoties mūsu tiešsaistes akciju bukletos

Kādēļ gan nesākt jaunu nedēļu uz pozitīvas nots – ar būtisku ietaupījumu? Mūsu atlaižu bukleti ir tieši par to. Tajos atradīsi visu nepieciešamo, lai katru iepirkšanās reizi pārvērstu par īstu atklājumu. Aplūko mūsu īpašos piedāvājumus katrai nedēļas dienai un samazini savus tēriņus, vienlaikus nodrošinot labāku dzīvi. Ar Lidl Tev ir iespēja izdarīt gudras izvēles un iepirkties vēl efektīvāk. Klikšķini tālāk un apskati pašreiz aktuālos piedāvājumus. Esam pārliecināti, ka pie mums atradīsi visu nepieciešamo.


Akciju bukleti ir ceļš uz pārdomātāku iepirkšanos. Vienlaikus tā ir iespēja baudīt kvalitāti par zemāku cenu. Iepērcies gudrāk jau šodien!