Lidl dāvanu kartes lietošanas noteikumi

1.1. Dāvanu kartes lietošanas noteikumi (turpmāk – Lietošanas noteikumi) veido vienošanos starp SIA Lidl Latvija, reģ. Nr. 40203023760 (turpmāk - Lidl) un Dāvanu kartes lietotāju (turpmāk - Dāvanu kartes lietotājs) un attiecas uz Dāvanu kartes iegādi vai izmantošanu.

1.2. Iegādājoties vai izmantojot Dāvanu karti, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Noteikumi ir pieejami visos Lidl veikalos Latvijas Republikas teritorijā, kā arī tīmekļa vietnē www.lidl.lv.

1.3. Lidl patur tiesības grozīt Lietošanas noteikumus, iepriekš publicējot paziņojumu tīmekļa vietnē www.lidl.lv.

1.4. Dāvanu karti var izmantot tikai tādā veidā, kā ir aprakstīts šajos Lietošanas noteikumos.

 

2.1. Dāvanu karte ir bezskaidras naudas maksājuma līdzeklis.

2.2. Dāvanu kartes ir pieejamas šādās nominālvērtībās: 10 EUR, 20 EUR, 30 EUR un 50 EUR.

2.3. Dāvanu karti var iegādāties visos Lidl veikalos Latvijas Republikas teritorijā  (turpmāk – Lidl veikali), samaksājot kasē atbilstošo nominālvērtību, kas norādīta uz Dāvanu kartes.

2.4. Dāvanu karte tiek aktivizēta maksājuma laikā. Kopā ar pirkuma čeku, pircējam tiek izsniegta Dāvanu kartes aktivizēšanas kvīts, kurā norādīta pieejamā kredīta summa.

2.5. Juridiskās personas var iegādāties Dāvanu kartes, sūtot pieprasījumu uz e-pastu davanukarte@lidl.lv vai aizpildot Dāvanu karšu pasūtījuma formu tiešsaistē.  Vairāk informācijas par Dāvanu karšu iegādi juridiskām personām pieejama šeit.

 

3.1. Dāvanu karti var izmantot, lai apmaksātu pirkumus visos Lidl veikalos Latvijas Republikas teritorijā. Dāvanu kartes tālākpārdošana ir aizliegta.

3.2. Dāvanu karti nevar papildināt ar naudas summu, atdot vai apmainīt pret skaidru naudu vai citām Dāvanu kartēm. Piemēram, Dāvanu karti, kuras vērtība ir 20 EUR, nevar apmainīt pret divām Dāvanu kartēm, kuru katras vērtība ir 10 EUR.

3.3. Dāvanu karti var izmantot vairāk nekā vienu reizi, un iegādājoties vairākas preces. Ja nepieciešamais maksājums par precēm pārsniedz Dāvanu kartē pieejamo summu, trūkstošo summu var segt skaidrā naudā vai ar bankas norēķinu karti, bet Dāvanu karte jāuzrāda kā pirmais maksājuma veids. Ja tiek izvēlēta prece par mazāku summu, Dāvanu kartes atlikums netiks atmaksāts, bet to varēs izmantot turpmākam (-iem) pirkumam (-iem).

3.4. Dāvanu karti nevar izmantot citu Dāvanu karšu iegādei.

3.5. Dāvanu kartes kredīta atlikums tiek norādīts uz pēdējā pirkuma čeka. Atlikumu iespējams pārbaudīt tīmekļa vietnē www.lidl.lv, kā arī jebkurā Lidl veikalā, jautājot kasierim (-ei). Detalizētu informāciju par atsevišķiem maksājumu darījumiem nav iespējams saņemt, jo Dāvanu kartes izmantošana ir anonīma.

3.6. Maksājumi ar Dāvanu karti un Dāvanu kartes kredīta atlikuma pārbaude ir bez maksas.

3.7. Dāvanu kartes iegādi vai maksājumu ar Dāvanu karti Lidl veikalos var atteikt, ja ir pamatots iemesls uzskatīt, ka darījums tiek veikts naudas atmazgāšanas nolūkā.

3.8. Ja Dāvanu kartes iegāde vai norēķins ar Dāvanu karti tiek atteikts, pircējs vai Dāvanu kartes lietotājs par to tiek nekavējoties informēts.

4.1. Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus no tās iegādes dienas, ja Dāvanu karte tiek iegādāta Lidl veikalā, vai no izsniegšanas dienas, ja šāda Dāvanu karte ir izsniegta kā vaučers. Ja Dāvanu karte nav izlietota līdz derīguma termiņa beigām, kartes atlikums netiks atmaksāts un Dāvanu karte tiek automātiski bloķēta.

4.2. Dāvanu karte tiek automātiski bloķēta pēc visas kredīta summas iztērēšanas.

5.1. Ar Dāvanu karti veiktie maksājumu darījumi ir neatsaucami.

5.2. Lidl nav atbildīgs par Dāvanu kartes nozaudēšanu, zādzību, nepareizu vai neatļautu izmantošanu.

6.1. Dāvanu kartes lietotāja pienākums ir glabāt karti drošībā un pasargāt no nesankcionētu trešo personu piekļuves.

7.1. Lidl klientu apkalpošana komanda sniedz atbildes uz jautājumiem par Dāvanu kartēm. Lai sazinātos ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

 

 

 

8.1. Visi personas dati, kas iegūti Dāvanu kartes izsniegšanas nolūkā, tiks apstrādāti un uzglabāti tikai iepriekšminētajiem mērķiem.

Lūdzu, izlasiet mūsu privātuma politiku, lai iegūtu vairāk informācijas par personas datu apstrādi.

9. Piemērojamie likumi

9.1. Lietošanas noteikumiem, kā arī jebkurām līgumattiecībām starp Lidl un Dāvanu kartes lietotāju, ir piemērojami Latvijas Republikas likumi.

9.2. Ja kāds no Lietošanas noteikumiem zaudē spēku vai kļūst nederīgs, tas neietekmēs pārējo šo Lietošanas noteikumu spēkā esamību.