Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!

*Pamatojoties uz reklāmas kampaņas “Čeki apstiprina” datiem par veiktajiem kontrolpirkumiem Lidl un Maxima veikalos laika periodā no 04.12.2023. līdz 15.04.2024. Vairāk informācijas: lidl.lv/cempioni

Cenas ir pārbaudītas un salīdzinātas, 15.04.24. veicot kontrolpirkumus Lidl veikalā Dzelzavas ielā 75b, Rīgā, un Maxima veikalā Biķernieku 143, Rīgā. Preču pieejamība izvēlētajos veikalos var būt mainīga. Salīdzinājumā nav ietvertas Lidl preču akcijas cenas, kā arī Lidl Plus lojalitātes piedāvājumi. Ja salīdzināmā prece kontrolpirkuma brīdī nav bijusi pieejama (tukšs plaukts), tā tiek aizstāta ar citu līdzvērtīgu preci, kas pieejama konkrētajā veikalā par nākamo zemāko cenu. Salīdzināto preču cenas pēc attiecīgā kontrolpirkuma Maxima veikalos var mainīties. Iemaksa par depozīta iepakojumu ir iekļauta čekos norādītajā gala cenā.