Brīnumainais Ziemassvētku laiks

Laipni lūgts pie mums – Lidl – vietā, kur piepildās ikkatra kvēlākā Ziemassvētku vēlēšanās!

Mūsu veikalos atradīsi visu nepieciešamo svētku svinēšanai kopā ar vistuvākajiem. Sākot no tradicionālajām lampiņu virtenēm un līdz pat pašiem gardākajiem maltās gaļas pīrāgiem. Mēs parūpēsimies par to, lai Tavi Ziemassvētki būtu neaizmirstami un izdevušies līdz pat vissīkākajai to niansei.

Izsaiņo Lidl svētku burvību: prieku, mirdzošas dekorācijas un brīnišķīgus īpašos piedāvājumus

Priecājamies Tevi sastapt mūsu Ziemassvētku brīnumzemē! Neatkarīgi no tā, vai vēlies izgreznot savu mājokli, lai tiktu radīta īstena Ziemassvētku noskaņa, lūko pagatavot svētku mielastu, kas pie galda pulcēs tuviniekus vai ceri atrast piemērotu dāvanu, kas sasildīs sirdi, tad zini – Tu esi īstajā vietā. Lidl ir kas vairāk, nekā tikai preces un produkti. Mēs vēlamies ikvienam radīt sirdssiltus un atmiņā paliekošus svētku mirkļus.


Ticam, ka, lai gan svētku gaidīšanas laiks var radīt to īpašo un patīkamo kņudoņu pakrūtē, tomēr vienlaikus tas var sagādāt arī zināmu satraukumu. Bez raizēm! Kopā ar Lidl padari gatavošanos gada gaišākajam notikumam pēc iespējas bezrūpīgāku. Aplūko mūsu īpašos piedāvājumus, jo veikalos atradīsi:

  • idejas dāvanām Ziemassvētkos;
  • idejas Ziemassvētku dekoriem;
  • idejas Ziemassvētku galdam.


Mūsu ieteikumi, kā notvert maģisko svētku burvību:

  • izdekorē savu mājokli: aplūko mūsu plašo Ziemassvētku rotājumu klāstu neatkārtojamās svētku atmosfēras radīšanai mājās;
  • līksmo un tver pozitīvās emocijas. Ieskaties Lidl recepšu dārgumu lādē, lai pārsteigtu ģimeni un draugus ar pavisam jaunām un unikālām garšām;
  • dalies svētku sajūtā ar citiem: gūsti iedvesmu un izjūti patiesu dāvināšanas prieku, piedaloties mūsu labdarības iniciatīvās. Visi kopā dāvāsim sirdssiltumu tiem, kam tas ir nepieciešams visvairāk;
  • nododies svētku svinēšanai bez raizēm. Izmanto mūsu lieliskos Ziemassvētku piedāvājumus, iegādājoties visu nepieciešamo un par to lieki nepārmaksājot.


Mēs, Lidl komanda, uzskatām, ka Ziemassvētki ir par pozitīvu emociju tveršanu un kvalitatīvu kopābūšanu ar vistuvākajiem. Īpašo svētku atmosfēru var uzbrut ikviens, mūsu veikalos iegādājoties visu vajadzīgo. Dodamies neaizmirstamā svētku gaidīšanas piedzīvojumā kopā?

Ziemassvētku našķi

Text And Image SectionLidl Ziemassvētku katalogs


Nepieciešamās sastāvdaļas un materiāli nav tālu jāmeklē, jo visu vajadzīgo atradīsi Lidl Ziemassvētku katalogā.


ATVĒRT

Atrodi savus svētku favorītus Lidl veikalos

Neatkarīgi no tā, vai plāno ģimenes kopābūšanu, lūkojies pēc ideālās dāvanas, vai svētku dekorācijām – mūsu izdevīgie piedāvājumi atvieglos gatavošanos svētkiem, radot tādu pašu prieku, kā to svinēšana.


Ziemas apģērbs

Šoziem ģērbies silti un stilīgi, izmantojot mūsu īpašos piedāvājumus apģērbam un apaviem. Omulīgi džemperi, siltas zeķes, gaumīgas virsdrēbes – pie mums tas viss ir.


Dāvanas un rotaļlietas

Ielūkojies mūsu Ziemassvētku vecīša darbnīcā, jo tajā ir pilnīgi viss. Iepriecini kā bērnus, tā arī pieaugušos, sarūpējot mīļas un noderīgas dāvanas.


Mūsu Ziemassvētku īpašie piedāvājumi tiek īpaši rūpīgi izmeklēti, nodrošinot augstu kvalitāti par zemu cenu. Katru nedēļu ieskaties mūsu svētku piedāvājumu klāstā un iegādājies visu kāroto!

Text And Image SectionŠokolādes vilcieniņš


Ļaujies iztēlei, būvējot jautros šokolādes vagoniņus no Favorina saldumu klāsta.

Ņemiet talkā cepumus, zefīrus, putukrējumu, šokolādes gabaliņus un lipiniet kopā to, ko sirds kāro.

Paši mazākie gardēži šo novērtēs kā jautru un patīkamu izklaidi, jo gala iznākumu varēs gardi notiesāt. Mudiniet bērnus darboties pašiem, lai viņi veido pārsteigumus citiem mājiniekiem.

Ja jums ir vairāki bērni, aiciniet viņus veidot saldumu figūriņu izstādi. Un neapstājieties pie sasniegtā! Ziemas vakari ir gari, tāpēc šī var kļūt par iknedēļas izklaidi jūsmājās.ATVĒRT