Perfekta kvalitāte, ekselenta garša un draudzīgā Lidl cena – jā, tas ir Pilos.

Zīmols, kas vienmēr ir pats labumiņš.

Mēs Lidl zinām, ka labākais veids, kā attīstīt jebkuru no tūkstošiem mūsu zīmolu produktu, ir ievērot vienu un to pašu procesu: kvalitāte‒garša‒cena.

Apskaties un uzzini, kas padara Pilos tik īpašu.

Kvalitāte + garša + cena = pats labumiņš

Text And Image Section

Pirmajā vietā vienmēr ir KVALITĀTE

Garšīgs un veselīgs jogurts vai siers rodas tikai tad, ja tas ir pagatavots no kvalitatīva piena. Tāpēc Lidl iepērk un pārstrādā pienu tikai no pārbaudītiem piegādātājiem. Mūsu standarti un produktu kontrole vienmēr ir augstākajā līmenī.

Mūsu zīmolu produktus pastāvīgi uzrauga iekšējās kvalitātes kontrole, kā arī neatkarīgi un atzīti kontroles institūciju un laboratoriju eksperti.

Text And Image Section

GARŠA

Kad mums ir kvalitatīvs pamats, visu uzmanību varam pievērst garšai – to esam pilnveidojuši līdz izcilībai. Lai Tavs mīļākais siers pats kustu uz mēles un jogurts būtu maigs un gaisīgs. Ne par saldu, ne par skābu.


Vai tev šķiet, ka garša ir subjektīva lieta? Tā gluži nav. Mūsu produkti katru gadu iztur simtiem aklo testu un neatkarīgu novērtējumu, tāpēc tie ir zinātnē balstīti fakti. Ciešā sadarbībā ar piegādātājiem mēs pastāvīgi pilnveidojam savu produktu receptes. Piemēram, esam nolēmuši samazināt vidējo pievienotā cukura daudzumu mūsu zīmola piena produktos par 20 %.

Text And Image Section

Un tikai tad, jā, tikai tad nāk CENA

Esi pārsteigts? Nevajadzētu! Tikai tad, kad esam pilnībā apmierināti ar kvalitāti un garšu, mēs varam piedāvāt labāko cenu.


Lidl ražo Pilos piena produktus un tūkstošiem citu savu zīmolu produktu lielos daudzumos, kontrolējot ne tikai ražošanu, bet arī loģistiku un visus ar to saistītos procesus. Tieši tādēļ varam piedāvāt labāko cenu, lai ikviens varētu iegādāties kvalitatīvus Pilos piena produktus par super Lidl cenām.