Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!

Samazinām cenas 300+ produktiem

Šie ir lieliski jaunumi! Vairāk nekā 300+ produktiem Lidl veikalos ir samazināta pastāvīgā cena, un šo produktu klāsts tiks papildināts. Gaļas, piena produkti, bakaleja, saldumi, dzērieni un citi produki, ko vien sirds kāro! Katru nedēļu tiks pievienota jauna produktu izlase ar zemāku cenu. Seko līdzi un atklāj kvalitatīvas un jau iecienītas preces ar vēl patīkamāku cenu nekā iepriekš! Izdevīgi piedāvājumi ik uz soļa Lidl veikalos!

Text And Image Section

Rūpīgi izmeklēts sortiments


Lidl veikalos nav jāizvēlas viens produkts no septiņiem dažādiem zīmoliem. Pie mums pieejams tikai labākais – kvalitatīvi un garšīgi produkti par izdevīgu cenu. Katrs no mūsu plauktos atrodamajiem produktiem ir rūpīgi izvēlēts, atlasīts un novērtēts, lai tev būtu ērti un viegli izvēlēties. 90% no visiem mūsu produktiem ir privātas preču zīmes, piemēram, Alesto, Gelatelli, Bellarom un Fin Carré. Izvēloties mūsu pašu ražotās preces, pircējs nepārmaksā, jo nav iesaistīti papildus starpnieki. Mēs lielu uzmanību pievēršam ilgtspējībai. Lidl veikalos pircējs atradīs ilgtspējīgi audzētu kafiju, zivis un jūras veltes no atbildīgām zivaudzētavām, kā arī godīgas tirdzniecības produktus, tekstilizstrādājumus un daudz ko citu – tie ražoti, paturot prātā vides aizsardzību, bioloģisko daudzveidību un ekoloģisku augsnes izmantošanu.


SKATĪT VAIRĀK