Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!

PADOMI UZSĀKOT SKOLAS GAITAS

Text And Image Section

Toms Alsbergs un viņa ģimene


– Kādi ir jautri un radoši veidi, kā padarīt gatavošanos skolas gaitām patīkamu un aizraujošu gan jums, gan bērnam?


Neskatoties uz to, ka bērni ar nepacietību gaida skolu, mēs līdz pēdējam brīdim cenšamies izbaudīt vasaru un brīvlaiku, jo gan jau ka pienāks arī tas vecums, kad nemaz tik ļoti vairs negaidīs skolas sākumu. Tāpēc pēc iespējas vairāk pavadām laiku kopā, dzīvojoties pa laukiem, braucot tuvākos un tālākos ceļojumos vai dodoties vienkārši pie dabas. Vasarā darām visu to, kam nepietiks laika, kad atsāksies skola.


– Cik svarīgi, jūsuprāt, ir vecākiem veicināt ārpusskolas aktivitātes un vaļaspriekus mācību gada laikā, un kā jūs panākat līdzsvaru starp abiem?


Meklējot ārpusskolas aktivitātes, noteikti svarīgi ir atrast tādas, ko varam darīt arī visi kopā - slēpot, braukt ar ričukiem, aktivitātes kas visiem sagādā pozitīvas emocijas, vēlams svaigā gaisā.


Bet izvēloties āpusskolas aktivitātes/pulciņus, mūsuprāt, svarīgi ir ieklausīties un atbalstīt tās aktivitātes, ko bērni paši ir izvēlējušies, jo ticam, ka lielie un īstie dzīves hobiji vēl tikai priekšā.

Text And Image Section

– Kā jūs stiprināt bērna imūnsistēmu mācību gada laikā, lai bērns nesaslimtu, saskaroties ar mānīgajiem laikapstākļiem un skolasbiedriem?


Veselīgs uzturs, atbilstošs apģērbs, kvalitatīvs miegs un daudz aktivitātes ārā, svaigā gaisā! Pateicoties tam, ka mammai ir dabas dots talants gatavot ne tikai veselīgi, bet arī ļoti garšīgi, tad mums izpaliek šī cīņa par daudzveidīgu un veselīgu uzturu, kas arī ir pamats stiprai imūnsistēmai.


– Kāpēc jūs gaidāt pirmo septembri?


Gan Emīlija, gan Teo ļoti gaida 1. septembri, jo grib satikt draugus! Teo šogad tikai sāks iet skolā, tāpēc viņam vēl tikai būs jāiepazīst jaunie klasesbiedri un draugi, bet tas viņu nebaida, jo 1. klase un viskautkas jauns būs un, galvenais, ka kopā ar māsu varēs kopā braukt ar ričukiem uz skolu. Arī Emīlija ir ļoti priecīga, ka brālis ies tajā pašā skolā, starpbrīžos varēs arī skolā tikties, un ar nepacietību gaida, kad brālim varēs izrādīt skolu.