Pārlūkprogramma netiek atbalstīta
Lai pareizi parādītu vietni, lūdzu, izmantojiet kādu no tālāk norādītajām pārlūkprogrammām.UzmanībuLūdzu, atjauniniet savu pārlūkprogrammu. Ja turpināsit izmantot šo pārlūkprogrammu, jūsu iepirkšanās pieredze var nebūt veiksmīga!

Lidl Plus privātuma politika


No: 2023.gada augusta

Versija:1.5.1


Liels paldies par izrādīto interesi par Lidl Plus.


Svarīgs Lidl Plus privātuma politikas apraksts


Kas mēs esam?


Mēs esam Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstraße 1, 74167 Neckarsulm, Vācija (turpmāk tekstā "Lidl Stiftung", "mēs" vai "mūs") un klientu apkalpošanas programmas Lidl Plus operators. Mēs esam atbildīgi par jūsu personas datu apstrādi un aizsardzību Lidl Plus programmā.


Kas ir Lidl Plus?


Lidl Plus ir paredzēta patērētājiem, kuri vēlas saņemt personalizētu informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām, kā arī par produktiem un pakalpojumiem no izvēlētiem partneriem un citiem Lidl grupai piederošiem uzņēmumiem. Mēs noteiksim jūsu interešu profilu, pamatojoties uz jūsu iepirkšanās paradumiem, mūsu lietotnes un citu Lidl Group digitālo pakalpojumu izmantošanu.


Kādus personas datus mēs no jums apkopojam?


Mēs apkopojam jūsu personas datus, ko jūs sniedzat, reģistrējoties Lidl Plus. Turklāt mēs apkopojam jūsu iepirkšanās un lietošanas paradumus saistībā ar Lidl Plus un citiem jūsu izmantotajiem Lidl grupas digitālajiem pakalpojumiem.


Kāpēc mēs apkopojam šos personas datus un kādiem nolūkiem mēs tos izmantojam?


Mēs apstrādājam jūsu personas datus galvenokārt, lai izpildītu līgumu, kas noslēgts ar mums ar jūsu veikto reģistrāciju, t. i., lai noteiktu jūsu iespējamās intereses, pamatojoties uz jūsu iepirkšanās un lietošanas paradumiem saistībā ar Lidl grupas produktiem un pakalpojumiem, un lai sniegtu jums personalizētu informāciju un piedāvājumus.


Ja esat devis savu piekrišanu, mēs nosūtīsim jums jums pielāgotu informāciju par aktuālajām Lidl akcijām un piedāvājumiem, izmantojot e-pastu, uznirstošos paziņojumus vai SMS.


Turklāt mums ir arī leģitīmas intereses, lai jūsu pieredze saistībā ar Lidl Plus būtu pēc iespējas vienkāršāka un efektīvāka.


Kam mēs nododam jūsu personas datus?


Atsevišķos gadījumos mēs nododam jūsu personas datus pakalpojumu sniedzējiem, kuriem esam rakstiski norīkojuši un kurus regulāri pārbaudām. Šie uzņēmumi ar jūsu personas datiem nekad nedarbojas savtīgos nolūkos. Turklāt jūsu personas dati var tikt nodoti Lidl nacionālajiem uzņēmumiem, lai piedāvātu jums atbilstošu saturu vai rīkotu konkursu, ko organizē attiecīgais nacionālais uzņēmums, ja esat tam piekritis.


Ja mēs pārsūtām personas datus saņēmējiem valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ), mēs nodrošinām, ka tiek nodrošināts atbilstošs datu aizsardzības līmenis, izmantojot tādus pasākumus kā saistoši uzņēmuma noteikumi, standarta līguma klauzulas, sertifikācijas mehānisms vai atzīti rīcības kodeksi.


Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?


Jūsu personas dati tiks anonimizēti, tiklīdz mums vairs nebūs nolūka tos izmantot. Parasti mēs glabājam jūsu personas datus uz laiku, kamēr jūs esat iesaistījies Lidl Plus. Ja jūs 24 mēnešus neesat bijis aktīvs, mēs jūs informēsim par gaidāmo dzēšanu.


Kādas tiesības jums ir saistībā ar jūsu personas datu apstrādi?


Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, kas glabājas pie mums, vai saņemt to kopiju, mēs to, protams, nodrošināsim bez maksas. Saskaņā ar attiecīgajiem juridiskajiem nosacījumiem jums ir tiesības uz nepareizu datu labošanu. Turklāt jūs varat pieprasīt savu personas datu dzēšanu, ierobežot savu personas datu apstrādi un nosūtīšanu un iebilst pret apstrādi, pamatojoties uz likumīgām interesēm vai sabiedrības interesēm. Jūs varat arī atsaukt piekrišanu, kas dota saistībā ar Lidl Plus. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību atbildīgajai uzraudzības iestādei.


Lūdzam jūs iepazīties ar mūsu privātuma politiku, kas izklāstīta turpmāk, kur varat atrast plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam jūsu datus. Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu iepriekš minētajā pasta adresē vai pa e-pastu: datuaizsardziba@lidlplus.lv .


Lidl Plus ir Lidl grupas lojalitātes programma (turpmāk tekstā - "Pakalpojums" vai "Lidl Plus"), ko pārvalda Lidl Stiftung & Co. KG, Stiftsbergstraße 1, 74167 Neckarsulm, Vācija (turpmāk tekstā - "Lidl Stiftung", "mēs", "mūs"). Lidl Stiftung apstrādā datus, kas nepieciešami pakalpojuma vajadzībām, un ir atbildīgā persona. Dati tiek iegūti, apkopoti, analizēti un nodoti vietējai struktūrvienībai SIA Lidl Latvija (turpmāk kopā ar Lidl Stiftung - "Lidl uzņēmumi"). Dažu datu apstrādei ir nepieciešama Lidl Grupas (turpmāk tekstā - "uzņēmumu grupa") iesaistīšanās.


Ciktāl šīs Lidl organizācijas saņem datus, izmantojot pakalpojumu, pamatojoties uz jūsu brīvprātīgu piekrišanu, un informē jūs par aktuālajiem Lidl piedāvājumiem un īpašajiem piedāvājumiem, tās pašas darbojas kā atbildīgās personas saistībā ar datu aizsardzības likumiem.


Šī privātuma politika attiecas uz Lidl Stiftung veiktajām apstrādes darbībām kā kontrolierim. Ar Lidl Stiftung datu aizsardzības speciālistu var sazināties pa augstāk minēto pasta adresi vai datuaizsardziba@lidlplus.lv.


Pakalpojums ir paredzēts patērētājiem (turpmāk "lietotājiem" vai "tev"), kuri vēlas saņemt personalizētu informāciju no Lidl Stiftung par piedāvājumiem un akcijām no Lidl Plus un piedāvājumiem, produktiem un pakalpojumiem no izvēlētiem partneriem un Lidl uzņēmumiem, kas pēc iespējas atbilst jūsu interesēm. Attiecīgo interešu noteikšanas pamatā ir Lidl uzņēmumu preču un pakalpojumu pirkšanas un lietošanas uzvedība, kas sīkāk izskaidrota tālāk.


Ar Lidl Plus jūs varat baudīt dažādus pakalpojumus, kas ir īpaši pielāgoti jums. Tajos cita starpā ir īpaši jūsu vajadzībām un vēlmēm pielāgoti piedāvājumi, dalība sacensību spēlēs un ekskluzīvas atlaides un īpašie piedāvājumi, iepērkoties veikalā un tiešsaistē izvēlētajos Lidl-Group tiešsaistes veikalos. Atkarībā no tā, kur un cik lielā mērā jūs izmantojat pakalpojumu, Lidl Stiftung pārsūta jūsu datus noteiktiem Lidl uzņēmumiem, lai varētu sniegt jums attiecīgo pakalpojumu.


1. Kādus datus par jūsu personu mēs apkopojam un kādus saziņas kanālus šim nolūkam izmantojam?


1.1. Reģistrācija Lidl Plus


Reģistrācijas procesa ietvaros mēs pieprasām šādus klienta datus: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs un vēlamais Lidl veikals. Sekojošu informāciju var sniegt brīvprātīgi: uzruna, dzimums un jūsu mājas adrese (iela, mājas numurs, pasta indekss, pilsēta un valsts). Lai iestatītu vēlamo veikalu, varat izmantot jūsu mobilās ierīces ģeogrāfiskās lokalizācijas funkciju.


1.2. Dati no My Lidl


Ja savā Mans Lidl kontā esat brīvprātīgi sniedzis noteiktu informāciju par saviem apstākļiem un interesēm, kā arī jūsu bērna dzimšanas datumu, mēs arī apkopojam šo informāciju Lidl Plus ietvaros.


1.3. Veikala apmeklējumi


Identificējot sevi veikala apmeklējuma laikā pie kases, mēs fiksējam apmeklēto veikalu, iegādātās preces pēc daudzuma, veida un cenas, izmantotos kuponus, čeka kopsummu, kā arī kā maksājuma procesa laiku un maksājuma veidu. Ieskaitot jūsu pirkumu jūsu klienta kontā, mēs īstenojam 2. punktā noteikto mērķi, piemēram, lai varētu piedāvāt jūsu vēlmēm un interesēm īpaši pielāgotus piedāvājumus, kā arī piedāvāt dalību īpašajos piedāvājumos.


Kasē jūs varat identificēt sevi vai nu ar savu digitālo klienta karti, vai ar reģistrācijas laikā norādīto mobilā tālruņa numuru.


1.4. Produktu rezervēšana


Ja, izmantojot Lidl Plus lietotni, jūs veicat noteiktu produktu rezervāciju, lai vēlāk tos iegādātos veikalā un izmantotu Lidl Plus lietotni (ar šādu izmantošanu tiek saprasta sākotnējā pieteikšanās ar jūsu Lidl Plus kontu lietotnē, kas var notikt automātiski pēc veiksmīgas reģistrācijas), mēs vācam šo informāciju 2. punktā minētajiem mērķiem, jo īpaši, lai varētu jums piedāvāt īpaši jūsu vēlmēm un interesēm pielāgotus piedāvājumus, kā arī dalību akcijās. Tas tiek darīts, jūsu rezervēto produktu pirkumus attiecinot uz jūsu rezervāciju.


1.5. Klientu apkalpošana


Kad jūs sazināties ar klientu servisu kādā no Lidl Uzņēmumiem, mēs izmantojam jūsu sniegtos datus šajā kontekstā.


1.6. Lietotnes lietošana


Lietojot lietotni Lidl Plus, mēs apkopojam informāciju par veikalu, kurā iepērkaties. Turklāt mēs apkopojam informāciju par visu lietotnē skatīto saturu, piemēram, aktivizētajiem kuponiem, jūsu paziņojumu iestatījumiem, dalību loterijās, skatītajiem rakstiem un jūsu izvēlēto galveno veikalu. Mēs arī apkopojam informāciju par jūsu mijiedarbību ar lietotni, piemēram, apmeklētajām sadaļām, katras sesijas laikā redzētajiem ekrāniem, klikšķu un ritināšanu skaitu. Turklāt mēs apstrādājam jūsu klienta ID (lojalitātes ID), informāciju par jūsu izmantoto operētājsistēmas versiju, ierīces identifikāciju, sistēmas valodu un izvēlēto valsti, kā arī jūsu izmantoto lietotnes versiju.


Jūsu pieteikšanās informācija tiek saglabāta un izmantota pieteikšanās veikšanai. Lai jums nebūtu vēlreiz jāpiesakās katru reizi, kad atverat lietotni, jūsu pieteikšanās informācija tiek saglabāta lietotnē (šifrēta), līdz jūs izrakstāties no konta.


Digitālās kases kvītis var saglabāt jūsu gala ierīcē vai pārsūtīt tieši no Messenger, ja atļaujat lietotnei piekļūt jūsu fotoattēliem/medijiem. Jūsu mobilās gala ierīces kameru var izmantot QR kuponu skenēšanai, ja dodat attiecīgu atļauju.


Kā daļu no lietotnes mēs veicam aptaujas un apkopojam informāciju par jūsu iepirkšanās uzvedību, lietotnes lietojumu un personīgajiem apstākļiem, kā arī interesēm saistībā ar citiem Lidl uzņēmumiem. Dalība aptaujās ir brīvprātīga.


1.7. Partneru piedāvājumi


Izmantojot Lidl Plus, jūs varat izmantot arī atsevišķu partneru īpašos piedāvājumus. Lai izmantotu dažus no šiem piedāvājumiem, jums ir jāidentificējas kā Lidl Plus klientam, izmantojot savu digitālo klienta karti. Šādā gadījumā attiecīgais sadarbības partneris mūs informē par attiecīgā īpašā piedāvājuma izmantošanu, tostarp ar to saistīto informāciju (piemēram, laiks, summa, vieta), lai mēs varētu vēl vairāk pielāgot savus piedāvājumus jūsu interesēm. Gadījumā, ja Lidl Plus ietvaros tiek piešķirts īpašais piedāvājums mūsu sadarbības partneru līgumpakalpojumiem, sadarbības partneri mums sniedz jūsu kontaktinformāciju (e-pasta adresi un tālruņa numuru), lai mēs varētu pareizi attiecināt piedāvājumu uz jūsu kontu.


1.8. Interneta veikals/citi digitālie pakalpojumi


Ja esat reģistrējies citām lietotnēm, vietnēm vai digitālajiem pakalpojumiem, ko pārvalda uzņēmumu grupai piederošs uzņēmums, piemēram, klikšķināšanas un savākšanas pakalpojumiem, ziedu veikalam, ceļojumu rezervēšanai, tiešsaistes čekiem, fotogrāfiju pakalpojumiem, lietotnei Mr. Cuisine, lietotnei Lidl Home, Lidl Liddle klubs utt., tās informē mūs par to, kā izmantojat digitālos pakalpojumus, tostarp par tiešsaistē iegādāto un/vai rezervēto produktu veidu, daudzumu un cenu, izmantotajiem kuponiem, kupona summu un maksājuma procesa laiku un līdzekļu veidu izmantoto maksāju, jūsu izvēlēto piegādes metodi un tava kā klienta uzvedība šādās platformās.


1.9. Citu pakalpojumu sniedzēju akciju bukleti


Turklāt, ja esat devis piekrišanu tiešsaistes veikala akciju bukletu saņemšanai vai jebkura cita pakalpojuma, kas aprakstīts iepriekšējā punktā un ko nodrošina grupas uzņēmumi, mēs varam saņemt informāciju no šiem uzņēmumiem par jūsu lietotāja rīcību saistībā ar šo akciju bukletu, tostarp informāciju, piemēram, par biļetena atvēršanas laiku, saiti vai sadaļas uz kuriem esat noklikšķinājis, lietošanas ilgums un biežums.


1.10. Lietotāju uzvedības analīze / sīkfaili


Lietojot lietotni, mēs izveidojam lietotāju segmentācijas profilus statistiskās analīzes nolūkos un, ja iespējams, piešķiram tos tavai personai vai jūsu e-pasta adresei vai klienta numuram. Ja vien šie dati nav tehniski nepieciešami, lai nodrošinātu lietotnes funkcionalitāti, mēs arī ievācam un izmantojam šos datus tikai tad, ja esat piekritis mūsu izsekošanas tehnoloģijām (skatiet arī šīs privātuma politikas 2. punktu). Tas ietver šādus apstrādi:


Analīze tiek veikta šādiem mērķiem:


• Mūsu pakalpojumu un to funkciju optimizācija,

• Mūsu piedāvājuma uzlabošana un Lidl uzņēmumu produktu mārketings, izmantojot (reklāmas) kampaņas,

• uz interesēm balstītu reklāmu rādīšana (piemēram, izmantojot uznirstošos paziņojumus un reklāmas banerus trešo pušu pakalpojumos).


Lai varētu jums parādīt uz interesēm balstītu informāciju, ir nepieciešams, lai iepriekš minēto analīzi varētu attiecināt uz jums kā personu. Šim nolūkam mēs izveidojam savienojumu ar jūsu klienta numuru no reģistrācijas pabeigšanas brīža. Jūsu piekrišana personalizētas informācijas sniegšanai attiecas arī uz šo apstrādes posmu.


Lietotnē tiek izmantota arī A/B testēšana, analītika, mākoņa ziņojumapmaiņa, Crashlytics, dinamiskās saites, ziņojumapmaiņas lietotnē, veiktspēja, prognozes un attālinātā konfigurācija. Šie ir Google nodrošinātie analītikas pakalpojumi. Mēs esam noslēguši apstrādes līgumu ar Google (skatīt arī šīs datu aizsardzības politikas 2. un 3.1. punktu).


Priekš šīs analīzes un personalizētas reklāmas rādīšanas, mēs izmantojam šādus reklāmas identifikatorus: (i) IDFA (Identifier for Advertising = reklāmas identifikācija iOS ierīcēm) vai (ii) Android reklamēšanas ID vai (iii) Huawei ID, IP/MAC adrese, HTTP galveni, kā arī jūsu gala ierīces pirkstu nospiedums (papildus: piekļuves laiks, valsts, valoda, vietējie iestatījumi, operētājsistēma un versija, kā arī lietotnes versija). Papildus, mēs ietveram lietotāja ierīču un tīmekļa darbību informāciju, kā arī lietotņu un notikumu marķieri šajā analīzē. Šo datu apstrāde notiek tikai pseidonimizētā veidā. Jebkurā laikā varat deaktivizēt vai atcelt IDFA, Android reklamēšanas ID un Huawei ID izmantojot savu operētājsistēmu. Ja IDFA nav pieejams, mēs izmantojam SkAdNetwork, Apple atribūtu API, lai mūsu lietotnes instalācijas attiecinātu uz reklāmas kampaņu. Juridiskais pamats ir jūsu piekrišana (skatīt arī datu aizsardzības politikas 2. sadaļu).


Google Reklāmu klientu atlase


Lidl Plus lietotnē mēs izmantojam Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija (turpmāk tekstā - "Google") pakalpojumu "Google Ads Customer Matching". Šajā procesā saraksti ar lietotāja datiem tiek nosūtīti uz Google serveriem, izmantojot mūsu izmantotās izsekošanas tehnoloģijas. Pēc tam Google salīdzina, vai nosūtītie lietotāja dati sakrīt ar Google klientu datiem, un tad izveido mērķa grupas, kuras var izmantot reklāmu rādīšanai. Reklāmas var tikt rādītas Google tīklā (YouTube, GMail vai meklētājā), kā arī dažādās ierīcēs (tā sauktā atkārtotā mārketinga jeb retargeting).


Mēs esam noslēguši apstrādes līgumu ar uzņēmumu Google par Google Ads klientu atlases izmantošanu saskaņā ar Google Ads Klientu atlases likuma 3. pantu. 28 (3) VDAR. Noslēdzot šo līgumu, Google apņemas apstrādāt personas datus saskaņā ar norādījumiem un nodrošināt datu subjekta tiesību aizsardzību.


Personas dati tiks dzēsti pēc tam, kad mērķis būs beidzis pastāvēt.


Informāciju par to, kā Google izmanto personas datus, kas tiek pārsūtīti Google, integrējot pakalpojumus, un par jūsu personalizēto reklāmu un datu vākšanas iestatījumu iespējām, varat atrast šeit un šeit. Vispārīgu informāciju par Google veikto datu apstrādi var atrast Google privātuma politikā.


Meta/Facebook


Lidl Plus lietotnē mēs izmantojam Meta Platforms Ireland Ltd, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Īrija (turpmāk tekstā - "Facebook") pakalpojumu "Facebook Custom Audience". Facebook Custom Audience ļauj mums veidot mērķgrupas un veidot un atskaņot personalizētas reklāmas Facebook atbilstoši vajadzībām.


Šim nolūkam saraksti ar lietotāju datiem tiek augšupielādēti Facebook - izmantojot mūsu izsekošanas tehnoloģijas. Pēc tam Facebook salīdzina, vai iesniegtie lietotāju dati atbilst Facebook lietotāju datiem, un tad izveido mērķa grupas, kuras var izmantot, lai mērķētu reklāmas Facebook. Izmantojot Custom Audience, mēs nodrošinām, ka reklāmas Facebook tiek rādītas tikai tiem cilvēkiem, kuri iepriekš ir apmeklējuši mūsu lietotni vai kurus interesē mūsu produkti. Facebook šos datus izmanto arī saviem un trešo pušu reklāmas nolūkiem.


Personas paliek Custom Audience ne ilgāk kā 180 dienas. Pēc 180 dienām cilvēki, kas pieder vietnes pielāgotajai auditorijai, tiek dzēsti, ja viņi vairs neapmeklē vietni.


Mēs esam kopīgi kontrolieri ar Facebook attiecībā uz Facebook pielāgotās auditorijas izmantošanu saskaņā ar Art. 26 GDPR. Mēs esam noslēguši vienošanos par kopīgu atbildību, lai noteiktu attiecīgo atbildību par VDAR noteikto pienākumu izpildi. Saskaņā ar šo līgumu mēs esam atbildīgi par datu subjektu informēšanu, savukārt Facebook ir atbildīgs par pieprasījumu izpildi attiecībā uz datu subjektu tiesībām saskaņā ar VDAR 27. pantu. 15. līdz 21. punktu. Tomēr kopīgās atbildības ietvaros jūs principā varat īstenot savas datu subjekta tiesības pret katru no kopīgajiem pārziņiem.


Facebook datu apstrādi pamato ar Facebook lietotāju piekrišanu saskaņā ar VDAR 7. pantu. 6. panta 2. punktu. 1. punkta 1. apakšpunkta a) daļā un Facebook likumīgajām interesēm saskaņā ar VDAR 1. panta 1. punkta a) apakšpunktu. 6. panta 2. punkta b) apakšpunktu. 1. p. 1. lit. f, lai nodrošinātu precīzus un uzticamus pārskatus vai precīzu darbības statistiku Facebook reklāmdevējiem. Plašāku informāciju par to varat atrast Facebook privātuma informācijā vai šeit. Jūs varat sazināties ar Facebook datu aizsardzības speciālistu šeit.


Jūsu piekrišanas atsaukšana


Ja Lidl Plus lietošanas laikā vēlaties atsaukt savu izsekošanas piekrišanu, varat to izdarīt jebkurā laikā un pārvaldīt izsekošanu pēc reģistrācijas pabeigšanas, izmantojot atteikšanos lietotnē sadaļā “Vairāk”. - "Juridiskā informācija" - “Datu kopīgošana”.

1.11. Karšu pakalpojumi


Šajā lietotnē jums ir iespēja izmantot savas mobilās ierīces operētājsistēmas karšu pakalpojumu. Tādējādi interaktīvās kartes var attēlot tieši lietotnē, un jums ir iespēja ērti izmantot kartes funkciju, lai atrastu, piemēram, Lidl veikalus savā apkārtnē.


Lai izmantotu funkcijas karšu pakalpojumi, nepieciešams apstrādāt Jūsu IP adresi interneta komunikācijas ietvaros. Parasti tas tiek apstrādāts serverī attiecīgajām operētājsistēmām. Mums nav nekādas ietekmes uz konkrētu datu apstrādi, ko veic operētājsistēmu nodrošinātāji. Sīkāku informāciju par datu apstrādes mērķi un apjomu var atrast pakalpojumu sniedzēja privātuma politikā. Tur jūs atradīsiet arī papildu informāciju par savām tiesībām un iestatījumiem, lai aizsargātu jūsu privātumu.


Pakalpojumu sniedzēju adreses un privātuma politika:


• Google Maps: Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland, https://www.google.com/policies/privacy/. Papildu Google Maps/Google Earth lietošanas noteikumi ir atrodami vietnē https://maps.google.com/help/terms_maps.html.


• Apple Inc., One Apple Park Way, Cupertino, Kalifornija. Apple Maps lietošanas noteikumus var atrast vietnē https://www.apple.com/legal/internet-services/maps/terms-de.html. Apple konfidencialitātes politiku var atrast vietnē https://www.apple.com/legal/privacy/de-ww/.


• Huawei kartes komplekts: Aspiegel SE, 1F, Simmonscourt House, Ballsbridge, Dublin D04 W9H6, Īrija. https://developer.huawei.com/consumer/es/hms/huawei-MapKit/. Huawei privātuma politiku var atrast šeit: https://www.huawei.com/en/privacy-policy


1.12. Saites uz citām vietnēm un lietotnēm


Mūsu lietotnē ir iekļautas saites uz citām vietnēm un lietotnēm, kuras pārvalda kāds no Lidl uzņēmumiem vai mūsu atlasītajiem iepriekš aprakstītajiem partneriem, vai no citām trešajām pusēm. Noklikšķinot uz kāda no lietotnē esošajiem reklāmkarogiem no piedāvātajiem produktiem, jūs tiksiet novirzīts uz vietni/lietotni vai attiecīgo lietotņu veikalu. Saites var ietvert arī īpašas izsekošanas tehnoloģijas, kas ļaus minēto vietņu/lietotņu operatoriem saprast un izmērīt, kur lietotājs par tām uzzinājis. Mēs iesakām pārskatīt katras vietnes/lietotnes atbilstošo konfidencialitātes politiku, uz kuru tiksiet novirzīts, lai saprastu, kādu informāciju par jums apstrādās operators. Pārvirzot jūs uz kādu no šīm tīmekļa vietnēm/lietotnēm, mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai izpildītu jūsu (tehnisko) pieprasījumu apmeklēt attiecīgo lietotni vai vietni (VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts)), kā arī pamatojoties uz operatora likumīgajām interesēm veikt reklāmu (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).


1.13. Informatīvās ziņas/ Uznirstošie paziņojumi/ SMS


Papildus mēs apkopojam informāciju par jūsu lietotāja uzvedību saistībā ar informatīvajām ziņām un citu informāciju, ko nosutām jums kā uznirstošos paziņojumus vai SMS, uzglabājam un, ja iespējams, piešķiram jums vai jūsu e-pasta adresei vai klienta numuram. Saistībā ar to mēs apkopojam informāciju par ziņojuma atvēršanas laiku un saitēm vai sadaļām, uz kuriem esat noklikšķinājis, atlasītajiem produktiem, laiku, ilgumu un lietošanas biežumu.


Mēs arī apkopojam un izmantojam šos datus tikai tad, ja esat tam piekritis (skatīt arī šīs privātuma politikas 2. punktu).1.14. Īpašas personas datu kategorijas


Jūsu iepriekš uzskaitīto personas datu analīzē nav iekļautas īpašas personas datu kategorijas Vispārējās datu aizsardzības regulas (VDAR) 9. panta 1. punkta izpratnē (piemēram, informācija par jūsu veselību vai reliģiju).2. Kādā nolūkā un uz kāda juridiskā pamata mēs apstrādājam jūsu personas datus?


Mēs apkopojam 1. sadaļā minētos datus, lai varētu piedāvāt jums attiecīgos Lidl Plus pakalpojumus.


2.1. Saziņas mērķis, jūsu klienta profila identifikācija un aizsardzība


Reģistrācijas laikā savāktie klientu pamatdati kalpo saziņai ar jums, kā arī jūsu iepirkšanās un lietotāja uzvedības skaidrai piesaistei jūsu klienta profilam.


Ja, izmantojot mūsu lietotni vai mobilās gala ierīces iestatījumos, jūs piekritāt tā sauktajai ģeogrāfiskajai lokalizācijai dialogā “atļaut atļaujas”, mēs izmantojam šo funkciju, lai varētu piedāvāt jums individuālus pakalpojumus, kas saistīti ar jūsu atrašanās vietu. Mēs īpaši apstrādājam jūsu atrašanās vietu un tīklu, pamatojoties uz funkciju “veikala meklēšana”, "Uzlādes staciju meklētājs" un "Partneru piedāvājumu meklētājs", lai varētu parādīt jums tuvākos veikalus. Ģeolokācijas dati netiek glabāti pastāvīgi.


Reģistrācijas ietvaros mēs lūdzam norādīt jūsu dzimšanas datumu (skat. 1. punktu iepriekš). Pirmkārt, jūsu dalība paredz, ka esat vismaz 18 gadus vecs (skatīt lietošanas noteikumu 2. punktu). Otrkārt, bērnu aizsardzības nolūkos noteiktu produktu reklamēšanai ir noteikti vecuma ierobežojumi (t.i, alkoholisko dzērienu reklāma netiek vērsta uz bērniem).


Īpaši mēs izmantojam jūsu e-pasta adresi, lai aizsargātu jūs no trešo pušu nesankcionētas piekļuves, nosūtot jums e-pasta brīdinājumu, piemēram, ja jūsu kontam piekļūst sveša ierīce, t.i., ierīce, kas iepriekš nav izmantota piekļuvei lietotnē Lidl Plus. Turklāt, lai novērstu krāpšanu, mēs izmantojam jūsu pirkumu veikšanas paradumus tiešsaistes veikalā.


Šāda veida apstrāde notiek, pamatojoties uz tiesību aktiem, kas ļauj mums apstrādāt personas datus, ciktāl tas ir nepieciešams pakalpojuma izmantošanai vai līguma izpildei (VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts), un tāpēc, ka mums ir leģitīmas intereses, lai padarītu lietotnes lietošanu pēc iespējas vienkāršāku un efektīvāku (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).


Produktu atsaukšanas gadījumā mēs pārbaudām, vai esat iegādājies attiecīgo produktu, lai varētu jūs informēt par atsaukšanu. Šim nolūkam mēs izmantojam informāciju par produktiem, kurus esat iegādājies (skatīt iepriekš "Veikalu apmeklējumi").


Apstrāde tiek veikta, lai aizsargātu jūsu veselību (VDAR 6. panta 1. punkta d) apakšpunkts) un tāpēc, ka mums ir likumīgas intereses jūs informēt par produktu atsaukšanu (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).2.2. Reklāmas pasākumu, veikalu tīkla un veikalu dizaina optimizācijas mērķis


Ja mums ir pieejami arī jūsu adreses dati, mēs tos izmantojam, lai optimizētu reklāmas pasākumus (īpaši bukletu izplatīšanu, plakātu reklāmu) un optimizētu veikalu tīklu un dizainu.. Sīkāka informācija par savu adresi ir brīvprātīga. Šie dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm par pārdošanas kanālu optimizāciju (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).


2.3. Jūsu produktu interešu noteikšanas mērķis


Lai sniegtu jums Lidl Plus abonementa priekšrocības un sniegtu jums un citiem klientiem labākos iespējamos individuālos piedāvājumus un veiktu mērķtiecīgas klientu aptaujas, mēs vēlamies jūs labāk iepazīt. Lai to izdarītu, pamatojoties uz visiem 1. Sadaļā uzskaitītajiem personas datiem, jo īpaši jūsu darījumu datiem no Lidl Plus, kā arī informāciju, ko saņemam no Lidl interneta veikala vai citām lietotnēm, tīmekļa vietnēm vai iepriekš aprakstītajiem digitālajiem pakalpojumiem, mēs vispirms nosakām, kuri produkti, īpašie piedāvājumi un pakalpojumi varētu būt interesanti un piemēroti jums. Mēs izmantojam matemātiski statistiskas metodes, lai noteiktu šo korelāciju. Šim nolūkam jūsu personas dati tiek salīdzināti ar citu klientu datiem. Pamatojoties uz šo salīdzinājumu, mēs varam secināt, kādi citi produkti un akcijas, par kurām ir interesējušies citi klienti ar līdzīgām interesēm, varētu interesēt arī jūs un citus klientus


Izmantojot šo informāciju, mēs varam pievērst jūsu uzmanību, piemēram, atlaižu akcijām jūsu iecienītākajām precēm, Lidl Plus lietotnē un attiecīgā interneta veikala vai atsevišķa digitālā pakalpojuma tīmekļa vietnē, piemēram, piedāvāt jums īpašas izdevīgas cenas, atlaižu kuponus un citas priekšrocības, kā arī informēt jūs par pievilcīgiem piedāvājumiem īpaša akciju preču klāsta ietvaros.


Šim mērķim jūs saņemsiet (ja iespējams personalizēta) informācija par produktiem, akcijām, konkursiem, jauniem pakalpojumiem un paziņojumus par straumēšanas, filiāles, ziedu, foto un ceļojumu piedāvājumiem [https://www.lidl.lv/lv/lidl-plus/juridiska-informacija/produktu-sortiments] un aptaujām.


Mērot jūsu lietotnes lietojumu (skatīt iepriekš), mēs gūstam arī vispārēju ieskatu par Lidl Plus lietotnes optimizāciju un mūsu reklāmas kampaņu panākumiem. Turklāt mēs sniedzam saviem reklāmas partneriem statistiski apstrādātus, anonīmus datus (pamatojoties uz jūsu lietotnes lietojumu, kā arī jūsu iegādātajiem produktiem) par viņu reklāmas kampaņu panākumiem norēķinu vajadzībām un mārketinga kampaņu optimizācijai. Mūsu reklāmas partneri nevar izsekot šo informāciju līdz jums personīgi.


Turklāt personalizētie lietotāju profili, ar kuriem tiek piešķirta jūsu persona un/vai e-pasta adrese, tiks izmantoti, lai labāk pielāgotu iespējamo reklāmas pieeju, jo īpaši akciju bukletu veidā, jūsu personīgajām interesēm un uzlabotu tīmekļa piedāvājumus. Šajā lietošanas profilā ir iekļauta arī informācija par Lidl Plus lietošanu.


Šīs apstrādes darbības tiek veiktas, pamatojoties uz tiesību aktiem, kas ļauj mums apstrādāt personas datus, ciktāl tas ir nepieciešams pakalpojuma izmantošanai vai līguma izpildei (VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts).


Ja esat devis atbilstošu piekrišanu, šajā profilā var tikt iekļauta arī informācija, ko esam nolasījuši no jūsu gala ierīces. Šādos gadījumos mēs apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Tas attiecas uz datu apstrādi, kas aprakstīta iepriekš sadaļās “Tiešsaistes veikals”, “Lietotāju uzvedības analīze” un “Akciju buklets/ Uznirstošie paziņojumi/SMS”, kā arī datu pārsūtīšana mūsu reklāmas partneriem, lai atskaņotu (reklāmas) saturu trešo pušu pakalpojumos.


Papildus profila informatīvās vērtības palielināšanai mēs arī izmantojam šos atklājumus, lai optimizētu Lidl Plus lietotni un citus mūsu tiešsaistes pakalpojumus, ja vien uz to attiecas jūsu piekrišana. Juridiskais pamats tam ir arī VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.


2.4. Mūsu veikala un tiešsaistes piedāvājumu optimizācijas mērķis


Ja piedalāties mūsu brīvprātīgajās aptaujās, mēs izmantojam šo informāciju, lai optimizētu mūsu veikala un tiešsaistes piedāvājumus. Mēs apstrādājam šos datus, jo mums ir sevišķi svarīga leģitīma interese pēc iespējas labāk saskaņot mūsu piedāvājumus ar jūsu interesēm (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).

2.5. Mārketinga komunikāciju saņemšanas mērķis


Ja esat devis mums skaidru piekrišanu reklāmai, mēs nosūtīsim jums arī informāciju par programmas priekšrocībām, piemēram, sīkāku informāciju par programmu, informāciju par jauniem programmas partneriem un partneru priekšrocībām, īpašām klientu akcijām un (ja iespējams, personalizētu) informāciju par produktiem, akcijām, konkursiem, jauniem pakalpojumiem un jaunumiem no straumēšanas, veikala, tiešsaistes veikala, ziedu, foto un ceļojumu piedāvājumiem, izmantojot e-pastu, SMS vai uznirstošos paziņojumus.


Šī tiešā adrese tiek sniegta, jo esat mums devis atbilstošu piekrišanu (VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts).


2.6. Vietas un laika koordinācijas mērķis


Mēs apstrādājam un izmantojam jūsu personas datus saistībā ar vietu un iepirkšanās laiku, lai varētu nodrošināt jums laika un uz atrašanās vietas balstītu reklāmu, piemēram, izmantojot uznirstošos ziņojumus uz jūsu mobilo tālruni vai SMS. Ja jūsu vēlamā iepirkšanās diena ir, piemēram, sestdiena, mēs varam īpaši informēt jūs par esošajiem izpārdošanas piedāvājumiem šai dienai. Turklāt, ja esam informēti par to, kurā reģionā vēlaties iepirkties, mēs varam jums iesniegt reģionālo piedāvājumu.


Uznirstošie paziņojumi ir ziņojumi, kas tiek sūtīti no lietotnes uz jūsu ierīci un ir tajā norādīti kā prioritārie. Lietotne izmanto uznirstošos paziņojumus, ja esat piekritis saņemt uznirstošos paziņojumus, instalējot lietotni vai jebkurā laikā lietotnes lietošanas laikā ierīces iestatījumos. Jūs jebkurā laikā varat deaktivizēt uznirstošo paziņojumu saņemšanu.


Ja mēs analizējam jūsu iepirkšanās vietu un laiku, tas kalpo pakalpojuma izmantošanai vai līguma izpildei (VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts) un tāpēc, ka mums ir primāri leģitīmās intereses pēc iespējas labāk pielāgot savus piedāvājumus ņemot vērā laika un vietas nosacījumus (VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts).


2.7. Klientu pieprasījumu apstrādes mērķis


Personas dati, kurus sniedzat mums, sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu, piemēram, izmantojot mūsu saziņas veidlapu, protams, tiks apstrādāti konfidenciāli. Mēs izmantojam jūsu datus tikai jūsu pieprasījuma apstrādei, kā arī, lai apstrādātu un atbildētu uz jūsu privātuma tiesību pieprasījumiem.


Lai varētu vislabākajā veidā apstrādāt Jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumus, iepriekš sniegtos datus darām pieejamus arī citiem Lidl uzņēmumiem. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams atkārtoti reģistrēt un uzglabāt šos datus, lai apstrādātu jūsu pieprasījumus. Lidl uzņēmumi izmanto jūsu datus tikai un vienīgi, lai pārbaudītu jūs kā klientu vai lietotāju un apstrādātu jūsu pieprasījumu.


Jūsu datu apstrādes tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, jo tas ir nepieciešams, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu, kā arī VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.


Mūsu un jūsu vienlaicīga (leģitīma) interese par šo datu apstrādi izriet no mērķa atbildēt uz jūsu jautājumiem, atrisināt visas problēmas, kas var rasties, un tādējādi uzturēt un veicināt jūsu kā mūsu vai citu Lidl uzņēmumu klienta vai pakalpojuma lietotāja apmierinātību.


Juridiskais pamats jūsu pieprasījumu apstrādei saskaņā ar datu aizsardzības likumu ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts, jo tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridisko pienākumu apstrādāt jūsu pieprasījumu.


2.8. Lietotnes nodrošināšanas mērķis


Mēs apstrādājam lietotnes lietošanas laikā savāktos datus, lai mūsu lietotne varētu darboties pareizi. Īpaši šī informācija mums ir nepieciešama, lai lietotne varētu saglabāt jūsu vēlamos iestatījumus, piemēram, valsti un valodu, lai mēs varētu ātri atrisināt tehniskas problēmas un lai jūs varētu piekļūt noteiktām sadaļām. Šie dati netiek izmantoti, lai izveidotu lietotāju profilus.


Juridiskais pamats šim nolūkam nepieciešamo tehnoloģiju izmantošanai ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un TTDSG 25. panta 2. punkts, t.i., mēs apstrādājam jūsu datus mūsu pakalpojumu sniegšanai līguma apstrādes laikā.


Karšu pakalpojumu lietojums ir balstīts uz mūsu līgumattiecībām ar jums, VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, kā arī mūsu leģitīma interese par pievilcīgu mūsu piedāvājumu prezentāciju un padarot to viegli atrodamu atrašanās vietas, kuras esam norādījuši Lietotnē. Tas ir mūsu leģitīmās intereses VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkta izpratnē.


2.9. Produktu vēstures mērķis


Ja esat rezervējis produktus, izmantojot lietotni Lidl Plus, mēs jums tos parādīsim vēsturē, lai jūs varētu iegūt pārskatu par savām rezervācijām. Juridiskais pamats ar to saistīto datu apstrādei ir Regulas (EK) Nr. VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, t. i., mēs apstrādājam jūsu datus, lai īstenotu mūsu lietotāja attiecības ar jums.


2.10. Krāpšanas novēršanas mērķis


Lai novērstu ekonomiskus zaudējumus Lidl, krāpšanas novēršanas nolūkā mēs analizējam jūsu iepirkšanās paradumus, izmantojot Lidl Plus lietotni. Jo īpaši mēs arī izvērtējam, vai un cik bieži preces tiek atgrieztas. Juridiskais pamats tam ir VDAR 6.panta 1 daļas f) apakšpunkts. Mūsu likumīgās intereses izriet no aprakstītajiem apstrādes nolūkiem.


3. Kam mēs pārsūtām jūsu personas datus?


Iestāžu pamatotu pieprasījumu gadījumā mēs nosūtīsim pieprasītos datus. Mēs arī padarām tavus personas datus pieejamus trešajām pusēm šādi:


3.1. Informācijas izpaušana pakalpojumu sniedzējiem


Daļēji mēs izmantojam pakalpojumu sniedzējus, lai apstrādātu jūsu datus. Uzņēmumi, kas pie mums strādā šādā veidā, tiek rūpīgi atlasīti un līgumi tiek noslēgti rakstiski. Viņiem ir saistoši mūsu norādījumi, un tie tiek kontrolēti pirms datu apstrādes uzsākšanas un pēc tam regulāri. Šie uzņēmumi nekad netiecas sasniegt savus mērķus ar jūsu personas datiem mūsu labā veikto darbību ietvaros.


Saistībā ar to mēs pārsutām jūsu informāciju saņēmējiem, kuri:


• nodrošina atmiņas ietilpību, datu banku sistēmas vai līdzīgas lietas,

• sniedz tehnisko atbalstu,

• Nodrošina konsultāciju pakalpojumus mārketinga jomā


Saistībā ar Meta pakalpojumu izmantošanu dati tiek pārsūtīti Meta (skatīt šīs privātuma politikas 1.9. sadaļu).


3.2. Informācijas izpaušana piesaistīto Lidl pakalpojumu operatoriem


Lidl uzņēmumu ietvaros (skatīt 1. Sadaļu iepriekš) mēs attiecīgajam valsts uzņēmumam nosutām šādus datus saskaņā ar iepriekš aprakstītajiem nosacījumiem:


• Jūsu produktu preferences ir noteiktas jums atbilstoša satura mērķtiecīgai prezentācijai.

• Ja jūs piedalāties Lidl uzņēmumu organizētā loterijā vai konkursā ("Kampaņa"), mēs pārsūtām Kampaņas lietošanas noteikumos norādītos datu laukus (piemēram, klienta numuru (lojalitātes ID), tālruņa numuru, e-pasta adresi, dzimšanas datumu u. c.).

• Tikai tad, kad klienti tiek novirzīti uz interneta veikalu, lai iegādātos ātro izpārdošanu produktu, mēs nosūtām jūsu produkta cenu, preces numuru un darījuma ID Lidl uzņēmumiem pakalpojuma sniegšanai, jo īpaši pirkuma veikšanai interneta veikalā, pareizas cenas attēlošanai interneta veikalā, pareizas inventāra cenas attēlošanai Lidl Plus lietotnē u. c. Papildus tam mēs nenododam datus trešām personām.


• Ciktāl tas ir nepieciešams, lai apstrādātu pieprasījumu, izmantojot mūsu klientu apkalpošanas servisu, mēs iepriekš minētos datus nododam arī tiem Lidl uzņēmumiem, ar kuriem jūs sazināties saistībā ar klientu apkalpošanas pieprasījumiem. Turklāt, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu, mums var būt nepieciešams nodot jūsu pieprasījuma fragmentus līgumpartneriem (piemēram, piegādātājiem, ja tiek uzdoti pieprasījumi par konkrētiem produktiem).


• Ja ir aizdomas par krāpšanu vai Lidl tiek nodarīts ekonomisks kaitējums, mēs nododam pieprasītos datus par jūsu pirkuma/atgriešanas rīcību Lidl uzņēmumiem.


Ja, izmantojot Lidl Plus lietotni, rezervējat produktus vēlākai iegādei Lidl veikalā, mēs nosūtīsim rezervēto produktu sarakstu un jūsu pasūtījuma numuru uz Lidl Latvija. Uzņēmums ir vienīgais atbildīgais par šīs informācijas izmantošanu, lai vēlāk apstrādātu ar jums noslēgto pirkuma līgumu saskaņā ar datu aizsardzības likumu. Šīs pārsūtīšanas juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts, t. i., pirmslīguma pasākumu īstenošana, atbildot uz jūsu pieprasījumu.


Ja mēs nosutām personas datus saņēmējiem trešajās valstīs (valstīs ārpus Eiropas Ekonomikas zonas), varat to uzzināt no informācijas par mūsu pakalpojumu sniedzēju veikto datu apstrādi, kas aprakstīta šajā privātuma politikā. Pieņemot lēmumus par atbilstību, Eiropas Komisija noteica, vai šāda trešās puses valsts piedāvā atbilstošu datu aizsardzības līmeni. Precīzu to valstu sarakstu, kurās pieņemts lēmums par atbilstību, var atrast šeit: https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/international-dimension-data-protection/adequacy-decisions_en. Ja trešās puses valstij Eiropas Komisija nav noteikusi atbilstošu aizsardzības līmeni, mēs nodrošinām, ka atbilstošs datu aizsardzības līmenis tiek nodrošināts ar citiem pasākumiem, piemēram: saistošiem korporatīvajiem noteikumiem, līguma standartklauzulām, sertifikācijas mehānismiem vai atzītiem rīcību kodeksiem. Ja vēlaties iegūt papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu (skatīt 1. lapu).


4. Kā mēs garantējam jūsu personas datu konfidencialitāti?


Lai garantētu Jūsu personas datu konfidencialitāti, mūsu darbiniekiem, kas strādā datu apstrādē, ir aizliegts vākt, apstrādāt vai izmantot personas datus jebkādā neatļautā veidā. Mūsu rūpīgi atlasītie darbinieki ir īpaši informēti par datu aizsardzības jautājumiem un līgumā ir apņēmušies ievērot datu konfidencialitāti pirms darba līguma sākuma, un šis pienākums turpina pastāvēt arī pēc darba attiecību pārtraukšanas.5. Kā mēs garantējam jūsu personas datu drošību?


Jūsu datu drošība mums ir ļoti svarīga. Tāpēc mēs veicam tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus īpaši no apdraudējumiem datu pārraidē un no nokļūšanas nesankcionētu trešo personu rokās. Šie pasākumi tiek regulāri pielāgoti un atjaunināti atbilstoši mūsdienu tehnoloģijām.


6. Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?


Mēs dzēšam vai anonimizējam jūsu personas datus, tiklīdz tie vairs nav nepieciešami mērķiem, kādiem mēs tos apstrādājam saskaņā ar iepriekš minētajiem punktiem. Parasti mēs glabājam jūsu personas datus, kamēr jūs piedalāties pakalpojumā Lidl Plus. Ja esat neaktīvs 24 mēnešus, mēs jūs informēsim par gaidāmo dzēšanu. Šādā gadījumā varat iebilst pret dzēšanu, vēlreiz atverot lietotni vai piesakoties tajā.


Dati tiek dzēsti pēc 72 stundām pēc Lidl Plus atcelšanas. Šo sākotnējo 72 stundu laikā jums ir iespēja atjaunot savu klienta kontu, vēlreiz piesakoties. Pēc tam dzēšanas process tiek atcelts. Ja jūsu dati ir nepieciešami ilgāk juridisku glabāšanas termiņu dēļ vai juridisku prasību nodrošināšanai, pieprasīšanai vai izpildei, mēs glabājam jūsu datus atbilstoši privātuma politikas noteikumiem pēc Lidl Plus darbības pārtraukšanas tik ilgi, cik katrā gadījumā to prasa likums vai cik tas nepieciešams mērķa izpildei.Visi personas dati, ko nosutāt mums, sazinoties ar klientu apkalpošanas servisu, mēs izdzēsīsim vai padarīsim anonīmus ne vēlāk kā 90 dienu laikā pēc galīgās atbildes sniegšanas. Pieredze rāda, ka parasti pieprasījumi par mūsu atbildēm nenotiek pēc 90 dienām. Ja aizstāvat savas kā datu subjekta tiesības, jūsu personas dati tiks glabāti 3 gadus pēc tam, kad jums būs sniegta galīgā atbilde, lai pierādītu, ka esam snieguši jums visaptverošu informāciju un ka ir izpildītas juridiskās prasības.7. Kādas tiesības jums ir saistībā ar jūsu datu apstrādi?


Protams, pēc pieprasījuma mēs izpaužam informāciju saskaņā ar VDAR 15.pantu (jo īpaši dati, kas tiek glabāti par jūsu personu, saņēmēju vai saņēmēju kategorijām, kuriem tie tiek pārsūtīti, datu glabāšanas mērķis utt.). Šīs informācijas saņemšana ir bez maksas.


Turklāt saskaņā ar attiecīgajiem juridiskiem nosacījumiem jums ir tiesības pieprasīt nepareizu datu labošanu, vai arī varat dzēst savus personas datus un ierobežot apstrādi vai pārsūtīšanu.


Turklāt jums ir tiesības iesniegt sūdzību atbildīgajai uzraudzības iestādei.


Gadījumos, kad datu apstrāde pamatojas uz VDAR 6. panta 1. punkta e) vai f) apakšpunktu, vai tas notiek tiešā mārketinga nolūkos, jums ir tiesības iebilst pret apstrādi.


Ja esat devis piekrišanu, varat to jebkurā laikā atsaukt, lai tā būtu spēkā nākotnē, piemēram, lietotnes sadaļā “Palīdzība”. - “Rakstīt” vai (ja vēlaties tieši atcelt atsevišķu paziņojumu kanālu atlasi) sadaļā “Iestatījumi” - “Komunikācija” vai sūtot e-pastu uz klientu.serviss@lidl.lv.


Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu šīs lietotnes/Mans Lidl izmantošanas analīzei


kontu, varat veikt atbilstošu iestatījumu lietotnes sadaļā “Vairāk” - "Juridiskā informācija" - “Datu kopīgošana”.


8. Nav pienākuma sniegt datus


Ja jūs pats sniedzat šos datus, jums nav pienākuma sniegt iepriekš minētos brīvprātīgos datus. Tomēr bez šiem datiem mēs nevaram jums sniegt pilnvērtīgu Lidl Plus pakalpojumu, pamatojoties uz šo jums pieejamo informāciju. Tikai neobligātie datu lauki ir atzīmēti kā tādi.


9. Var mēs varam mainīt privātuma politiku?


Izmaiņas šajā privātuma politikā var būt nepieciešamas, jo mainījusies tiesiskā situācija vai Lidl Plus datu apstrādes apstākļi. Piemēram, ja mainīsies nolūki, kādiem tiek vākti, apstrādāti vai izmantoti jūsu personas dati, kā arī pārziņa identitāte un saņēmēju kategorijas, mēs jūs par to informēsim un vajadzības gadījumā lūgsim jūsu piekrišanu.


Privātuma politikas informācija lejupielādei

Lietotnes "Lidl Plus" privātuma politika

Для просмотра PDF-файла вам потребуется Adobe Acrobat Reader.