Resursu saglabāšana

Mēs esam apņēmušies nepārtraukti aizsargāt un atbildīgi izmantot visā mūsu vērtību radīšanas ķēdē iekļautos resursus. Mēs pievēršam uzmanību rūpīgai un efektīvai saldūdens izmantošanai un apdomīgai izejmateriālu ieguvei un koncentrējamies uz aprites procesu piemērošanu mūsu resursiem.

Bioloģiski ražota kokvilna ar GOTS

Bioloģiski ražota kokvilna ar GOTS

Bioloģiski ražota kokvilna ar GOTS marķējumu garantē, ka visā tekstilizstrādājumu piegādes ķēdē ražošana notiek atbilstoši ekoloģiskajiem kritērijiem. Tas nozīmē, ka ražotās dabiskās šķiedras tiek audzētas bioloģiski kontrolētā veidā.

Oeko-Tex® standarta 100 marķējums

Oeko-Tex® standarta 100 marķējums

Mūsu tekstilizstrādājumus stingri pārbauda neatkarīgais Hohenšteina institūts, nosakot, vai tajos nav kaitīgu vielu. Tekstilizstrādājumi, kam piešķirts Oeko-Tex® standarta 100 marķējums, ir veselībai nekaitīgi un draudzīgi mūsu ādas pH līmenim.

Gudri iepakots. Taupot plastmasu.

Gudri iepakots. Taupot plastmasu.

Līdz 2025. gadam mēs vismaz par 20% samazināsim plastmasas izmantošanu mūsu darbībā.


Plānojam palielināt otrreizējās pārstrādes materiālu izmantošanu mūsu iepakojumos vismaz par 25% līdz 2025. gadam. Vairāk uzzināt šeit: https://reset-plastic.com/en

Par gardu pārtiku ar nākotni

Par gardu pārtiku ar nākotni

  • ASC marķējums apzīmē zivis un jūras veltes, kas nozvejotas, veltot pienācīgu vērību dzīvnieku, vides un zivsaimniecības nozarē strādājošie aizsardzībai.
  • MSC marķējums apzīmē zivju produktus no sertificētām zvejniecības uzņēmumiem, kuru darbība ir ilgtspējīga un kuras nodrošina zivju krājuma un jūras vides saglabāšanu ilgtermiņā.