HeroStage.weekAction

Lidl kuponi vēl izdevīgākiem pirkumiem ik dienas

Lai Tava iepirkšanās Lidl veikalos būtu maksimāli izdevīga, aicinām izmantot kuponus jeb personalizētos piedāvājumus, kas izstrādāts, ņemot vērā Tavu iepirkšanās pieredzi, paradumus un iecienītākās preces. Kuponi pieejami Lidl mobilajā lietotnē, pirms pirkuma veikšanas tos jāaktivizē. Iepērcies, nepārmaksājot ne centa! Lidl kuponi ļauj pieņemt vēl pārdomātākus lēmumus attiecībā uz preču un pārtikas produktu iegādi. Ņem vērā, ka kuponu piedāvājums regulāri mainās, tādēļ to izmantošanas termiņš ir ierobežots. Iegādājies iecienītās preces par īpaši zemām cenām tikai Lidl veikalos!

Campaign TeaserCampaign Teaser

Lidl Plus piedāvājumi palīdz ietaupīt

Lidl Plus lietotnē pieejamie atlaižu piedāvājumi, kas iepirkšanos padara vēl izdevīgāku un patīkamāku visai ģimenei! Lai Lidl veikali vienmēr būtu rokas stiepiena attālumā, aicinām lejupielādēt bezmaksas mobilo lietotni, ja tas vēl nav darīts. Tajā iespējams sekot līdzi aktuālajiem piedāvājumiem un iespaidīgām atlaidēm, veidot iepirkumu sarakstus, kā arī redzēt, kur atrodas tuvākais Lidl veikals.

Campaign TeaserCampaign Teaser
HeroStage.weekAction

Ar Lidl akcijas kuponiem preču un produktu iegāde vēl izdevīgāka. Mobilajā lietotnē apskati piedāvājumu un iepērcies, nepārmaksājot ne centa!

Categories