Labais Lidl maisiņš!

Rūpīgi izmeklēts sortiments

Rūpīgi izmeklēts sortiments

Lidl veikalos nav jāizvēlas viens produkts no septiņiem dažādiem zīmoliem. Pie mums pieejams tikai labākais – kvalitatīvi un garšīgi produkti par izdevīgu cenu. Katrs no mūsu plauktos atrodamajiem produktiem ir rūpīgi izvēlēts, atlasīts un novērtēts, lai tev būtu ērti un viegli izvēlēties.

Lidl Privātie zīmoli

Lidl Privātie zīmoli

Ražojot paši savus zīmolus, mēs pilnībā spējam kontrolēt ražošanas procesu un nodrošināt augstas kvalitātes preces par labāko iespējamo cenu.


90% no visiem mūsu produktiem ir privātas preču zīmes, piemēram, Alesto, Gelatelli, Bellarom un Fin Carré. Izvēloties mūsu pašu ražotās preces, pircējs nepārmaksā, jo nav iesaistīti papildus starpnieki.

Produktu sertifikāti

Produktu sertifikāti

Mēs lielu uzmanību pievēršam ilgtspējībai. Lidl veikalos pircējs atradīs ilgtspējīgi audzētu kafiju, zivis un jūras veltes no atbildīgām zivaudzētavām, kā arī godīgas tirdzniecības produktus, tekstilizstrādājumus un daudz ko citu – tie ražoti, paturot prātā vides aizsardzību, bioloģisko daudzveidību un ekoloģisku augsnes izmantošanu.

Apgūstot efektivitāti pat vismazākajā detaļā

Apgūstot efektivitāti pat vismazākajā detaļā

Mūsu veikalu izkārtojums palielina darba efektivitāti. Tā rezultātā samazinās darbinieku skaits, kas strādā katrā no veikaliem, pateicoties kam varam piedāvāt zemākas cenas klientiem. Vēl viens veids, kā uzturēt izdevīgas cenas, ir produktu ražošana un iepakošana atbilstoši mūsu plauktiem. Tie nodrošina efektīvu produktu uzglabāšanu, un tā neprasa papildus izmaksas. Šī racionalizētā pieeja ļauj mums nodrošināt nepieciešamo produktu klāstu, lai mūsu klienti vienmēr būtu apmierināti.