LUPILU PRECES BĒRNIEM
Apģērbs mazuļiem

Dabu saudzējošs dzīves sākums

 

LUPILU bērnu apģērbu sērija Pure Collection ražota no
ilgtspējīgas bioloģiskās kokvilnas, uz kuras kvalitāti varat paļauties.


Visi apģērbi ir marķēti ar GOTS (Global Organic Textile Standard), kas apliecina, ka kokvilna visā tās piegādes ķēdē atbilst bioloģisko tekstilizstrādājumu ražošanas kritērijiem. Arī kokvilnas audzēšana dabīgo šķiedru iegūšanai notiek kontrolētā sistēmā. GOTS standarts garantē, ka apģērbs nesatur kaitīgas vielas un tekstila ražošana notiek, taupot resursus un izmantojot pārbaudītas izejvielas. Lai visas mūsu preces atbilstu visaugstākajām kvalitātes prasībām, tās tiek pārbaudītas vairākas reizes un veicam arī preču pārbaudes Hohenšteina institūtā.

Apģērbs grūtniecēm

Vai jūs zinājāt, ka ...

… mēs piedāvājam ne tikai bērnu drēbītes, bet arī preces grūtniecēm un vecākiem, kuriem ir mazi bērni? Par Lidl cenu, protams.
Izmēģiniet, piemēram, mūsu bērna barošanas spilvenu vai grūtnieču apģērbu, kas ražots no bioloģiskās kokvilnas. Barojošām māmiņām paredzētie apģērbi ir ļoti ērti un komfortabli, jo audumu sastāvā ir liels kokvilnas īpatsvars. Sekojiet līdzi informācijai par produktiem mūsu akciju bukletos vai pierakstieties jaunumu saņemšanai e-pastā.

Lupilu produkti mazuļiem