lidl plus

lejuplādē. noskanē. ietaupi

Iepazīsti Lidl Plus
Kas ir Lidl Plus

Lidl Plus ir bezmaksas digitālā lojalitātes programma ar īpašiem kuponiem, izdevīgiem piedāvajumiem, ērtām funkcijām un citiem lieliskiem pārsteigumiem!

Un tas viss tavā vietālrunī – Lidl Plus lietotnē!

Lidl Plus kuponi

Katru nedēļu saņem kuponus ar īpašām atlaidēm, kurus vari apskatīt lietotnes sadaļā “Kuponi”. Atver kuponu, lai redzētu plašāku informāciju par kupona izpirkšanas termiņu, produktu, atlaidi un cenu. Ja vēlies kuponu izmantot, spied uz pogas “aktivizēt”. Veikalā paņem produktu, dodies uz kasi, noskenē savu digitālo Lidl Plus karti un saņem atlaidi!

Akciju bukleti

Esi vienmēr informēts par Lidl piedāvājumiem ar iknedēļas akciju bukletu digitālajā versijā. Vienkārši pāršķir lappuses un apskati Lidl veikalu aktuālos piedāvājumus.

Skrāpē Plus

Katru dienu pēc pirkuma, kurā esi reģistrējis savu Lidl Plus karti saņem digitālo Skrāpē Plus kartīti. Atverot karīti, vienkārši nokasi to, lai atklātu vai esi laimējis kuponu. Starp citu, laimē visi!

Laimētais kupons automātiski tiks pievienots lietotnes sadaļā “Kuponi”, kur tu varēsi to aktivizēt, lai izmantotu jau nākamajā iepirkšanās reizē!
 

Veikalu meklētājs

Lai kur tu atrastos, izmanto lietotnes veikalu meklētāju. Atrodi sev tuvāko Lidl veikalu, saņem maršruta norādes un redzi veikala darba laiku.

Kā instalēt Lidl Plus

Lejuplādē. Noskenē. Ietaupi.