Nepārtikas preču kvalitātes zīmes

Hohenstein Fit

Tekstilizstrādājums atbilst norādītajam izmēram. Testos tiek pārbaudīta izmēru atbilstība ražotāja iesniegtajai mērījumu tabulai, materiālu piemērotība, apstrādes kvalitāte.

Hohenstein Verified Fit

Tekstilizstrādājums atbilst norādītajam izmēram, preces aprakstam un ir gatavs lietošanai. Izmēri ir pārbaudīti gan pirms, gan pēc mazgāšanas atbilstoši mazgāšanas norādēm.

Hohenstein Passform

Tekstilizstrādājums atbilst norādītajam izmēram. Izmēri ir pārbaudīti gan pirms, gan pēc mazgāšanas atbilstoši mazgāšanas norādēm.

TUV sertifikāts

Prece nesatur toksiskas vielas, ir pārbaudīta lietošanā un droša. Ražošanas procesu un preces kvalitāti regulāri pārbauda neatkarīgi eksperti.

TUV GS sertifikāts

Produkts atbilst Vācijas drošības prasībām. Tas neapdraud lietotāja drošību un veselību, ja tiek lietots saskaņā ar instrukciju.

GS sertifikāts

GS (sertificēta drošība) ir neatkarīgu ekspertu piešķirta kvalitātes zīme, kas garantē preces kvalitāti un drošību atbilstoši Vācijas tiesību normu prasībām.

Creora Highclo

Creora Highclo elastāns lieliski saglabā formu un ir īpaši izturīgs pret hloru.

Global Recycled Standard

Starptautiski atzīts produktu otrreizējās pārstrādes standarts. Sertifikācija tiek piešķirta tikai tiem produktiem, kuru sastāvā ir vismaz 20% otrreizēji pārstrādātu materiālu un kuru ražošanas process atbilst vides un sociālās atbildības prasībām.

Lycra

Elastīga un izturīga sintētiskā šķiedra, kas lieliski pieguļ, saglabā formu un nodrošina izcilu komfortu.

TopCool®

Audums ar TopCool®tehnoloģiju ir ļoti funkcionāls: tas viegli absorbē mitrumu, ātri žūst un ļauj ādai elpot, nodrošinot maksimālu komfortu. Āda paliek sausa pat intensīvu sporta nodarbību laikā.

OEKO-TEX®

Produkts nesatur kaitīgas vielas un ir ražots ilgtspējīgi saskaņā ar OEKO-TEX® vadlīnijām.

Šis pirkums ir gudra izvēle. Ir pārbaudīts, ka kaitīgo vielu līmeņi tajā nepārsniedz atļautās normas. Produkts ir ražots ilgtspējīgās, videi draudzīgās un sociāli atbildīgās ražotnēs.

OEKO-TEX® STANDARD

Vispāratzīts tekstila kvalitātes standarts, kas nosaka stingrus ierobežojumus kaitīgo vielu izmantošanā un garantē sertificēto izstrādājumu drošību un nekaitīgumu lietotājam.

Lenzing

Lenzing viskoze ir elpojoša, viegla un gluda kā zīds. Tā neaiztur ķermeņa siltumu un rada patīkamu atvēsinošu efektu.

Bionic Finish Eco

Drošs, videi draudzīgs materiāls, kas atgrūž ūdeni un netīrumus, kā arī nesatur PFOS un PFOA – kaitīgus ķīmiskus savienojumus. 

YKK

Funkcionāli, augstas kvalitātes, patentēti rāvējslēdzēji.

High Support

Sporta krūšturis augstas intensitātes aktivitātēm.

Medium Support

Sporta krūšturis vidējas intensitātes aktivitātēm.

Light Support

Sporta krūšturis zemas intensitātes aktivitātēm.

EcoVero™

EcoVero™ – šķiedra, kas iegūta no sertificētiem atjaunojamiem koksnes avotiem, izmantojot videi draudzīgu ražošanas procesu un ievērojot augstus vides aizsardzības standartus.

Creora

Augstas kvalitātes elastāns, kas pielāgojas ķermenim un neierobežo kustības.

PEFC

Mežistrādes produkti, kas ražoti saskaņā ar videi draudzīgu un sociāli atbildīgu mežu apsaimniekošanu.

BLUE ANGEL / BLAUER ENGEL

Vācijā piešķirts ekomarķējums videi draudzīgiem produktiem un pakalpojumiem.

FSC

FSC zīme apliecina, ka produkts ir ražots no koksnes, kas iegūta ilgtspējīgi apsaimniekotā mežā.

KTW Standard

Ķīmiski un mikrobioloģiski testēts. Pārbaudīts saskaņā ar Eiropā atzīto KTW un W270 sertifikāciju. Tā attiecas uz materiāliem, kas nonāk saskarē ar dzeramo ūdeni.

Sanfor

Mazgājot ar Sanfor tehnoloģiju apstrādātus tekstilizstrādājumus, šķiedras nesaraujas un to izmērs paliek nemainīgs. Audumi, kas marķēti ar šo zīmi, ir īpaši izturīgi pret nodilumu.

Light Level

“Light Level” krūšturi ir paredzēti zemas intensitātes sporta nodarbībām. Tie ir lieliski piemēroti jogas un pilašu treniņiem,  kā arī pastaigām.

BPA Free

Produkts nesatur kaitīgo ķīmisko vielu bisfenolu A jeb BPA. Šo vielu izmanto dažādu plastmasu un pārklājumu ražošanā, un tā var negatīvi ietekmēt ķermeņa hormonālo sistēmu, palielinot noteiktu hormonu izdalīšanos.

Tencel

Īpaši mīksts un pieguļošs audums ar tencelu. Tencels ir izturīgs, neburzās un saglabā formu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Turklāt tencels regulē mitrumu, tātad aukstumā tas silda, bet karstumā – atvēsina. Šī šķiedra ir videi draudzīga izvēle, jo tā tiek ražota no ilgtspējīgi iegūtas celulozes.

Eco Soft

Tencel™ Modal tekstils tiek ražots ar Eco Soft tehnoloģiju, kas to padara īpaši mīkstu un maigu. Šī šķiedra ir videi draudzīga izvēle, jo tā tiek ražota no ilgtspējīgi iegūtas celulozes.

Micro Technology

Tencel™ tekstils, kas ražots ar Micro tehnoloģiju, ir maigs, viegls un īpaši gluds. Šī šķiedra ir maksimāli smalka, kas rada zīdainu un vieglu, ādai patīkamu sajūtu. Šī ir videi draudzīga izvēle, jo tā tiek ražota no ilgtspējīgi iegūtas celulozes.

ILAG Basic

Universāls viena slāņa pretpiedeguma pārklājums ar labu izturību pret skrāpējumiem.

ILAG Special

Universāls trīs slāņu pretpiedeguma pārklājums ar labu izturību pret skrāpējumiem un traipiem.

ILAG Premium

Īpaši augstas kvalitātes trīs slāņu pretpiedeguma pārklājums, kas paredzēts intensīvai un biežai lietošanai.

ILAG Ultimate

Trīs slāņu pretpiedeguma pārklājums ar īpaši augstu cietību un nodilumizturību. Atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

ILAG Ilaflon Select SP300

Universāls, izturīgs un viegli kopjams viena slāņa pretpiedeguma pārklājums.

Ilag Corflon Ultra

Universāls divu slāņu pretpiedeguma pārklājums uz ūdens bāzes, kas ir īpaši izturīgs pret koroziju.

ILAG Ceramical

Keramikas pārklājums ar augstu izturību un labām pretpiedeguma īpašībām. Nesatur PFOA un PTFE – kaitīgus ķīmiskus savienojumus.

ILAG XERA-DUR

Keramikas pārklājums ar augstu izturību pret temperatūras izmaiņām un nodilumu. Nesatur PFOA un PTFE – kaitīgus ķīmiskus savienojumus.

ILAG Ceralon Advanced

Īpaši ciets un izturīgs keramikas pretpiedeguma pārklājums. Nesatur PFOA un PTFE – kaitīgus ķīmiskus savienojumus.

GOTS

Globālais organiskais tekstilmateriālu standarts (GOTS). Ražots videi saudzīgā un sociāli atbildīgā veidā no izejvielām, kas nāk no bioloģiskām lauksaimniecībām.

Sanitized®

Sanitized® higiēnas tehnoloģija nodrošina ilgstošu un drošu aizsardzību pret mājas putekļu ērcītēm, novērš baktēriju un nepatīkamu smaku veidošanos.

Rost Frei

Izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda.