Prieks iepazīties

Gaidām Tevi Lidl veikalos visā Latvijā!

Strādājam katru dienu no 07:00 līdz 23:00

Tava Lidl cena

Lieliska kvalitāte par Tavu Lidl cenu

TAVA LIDL CENA ir mūsu garantija, ka ikviens pircējs vienmēr saņems pašu labāko zemas cenas un augstas kvalitātes kombināciju.

Lidl zīmoli

Lielāko daļu produktus ražo speciāli Lidl

Lielākā daļa veikala preču sortimenta sastāda Lidl privāto zīmolu produkti. Tas nenozīmē, ka Lidl ir šo produktu ražotājs. Mēs pasūtam preces pie ražotājiem, kuri spēj lielā daudzumā izgatavot augstas un nemainīgas kvalitātes produktus, kuri paredzēti īpaši Lidl veikaliem. Pateicoties tam, iegādājoties produktus Lidl veikalos, jūs maksājat tikai par pašu kvalitatīvo produktu nevis par atpazīstamu produkta nosaukumu.

Sortiments

Lidl veikalos nav nekā lieka

Lidl veikalos viss produktu sortiments ir atlasīts atbilstoši patērētāja vēlmēm un vajadzībām. Piedāvājot produktiem tikai tās alternatīvas, kuras patērētājs izvēlas visbiežāk, mēs spējam ražotājiem nodrošināt lielākus pasūtījumu apjomus, un līdz ar to arī daudz zemāku cenu.

Produktu piegāde un izvietošana

Produktu piegāde un izvietošana

Piegādes brīdī visi produkti ir uzreiz gatavi izvietošanai plauktā to orģinālajos iepakojumos. Šāds process ļauj darbiniekiem ievērojami ātrāk veikt produktu papildināšu un būt īpaši efektīviem, tādējādi samazinot arī darbinieku kopējas izmaksas.

Darba procesu efektivitāte

Darba procesu efektivitāte

Mūsdienās vienas no lielākajām uzņēmuma izmaksām ir darbinieki. Pateicoties gadu gaitā izstrādātai sistēmai, investīcijām darbinieku apmācībās un kompaktajai veikala ergonomikai, katra veikala apkalpošanai ir nepieciešams mazāks darbinieku skaits. Tas nozīmē, ka spējam samazināt izmaksas un nodrošināt gan zemākas cenas pircējiem, gan augstākas algas mūsu darbiniekiem.

Energoefektivitāte un atkritumu pārstrāde

Energoefektivitāte un atkritumu pārstrāde

Lidl liela uzmanība tiek pievērsta efektivitātei. Īpaša uzmanība tiek pievērsta energoefektivitātei un atkritumu pārstrādāšanai. Maksimāla atkritumu pārstrādāšana visos Lidl veikalos ļauj nepalielināt produktu izmaksas.

Lidl zīmoli

Piedāvājumi

 

 

Ik nedēļu Lidl veikalos ir 2 piedāvājumu viļņi: pirmais – no pirmdienas līdz trešdienai un otrais – no ceturtdienas līdz svētdienai. Pircēju ērtībām tos atzīmēsim ar atšķirīgām krāsām – pirmo ar sarkanu, otro ar zilu.

 

 

Prieka trio - piedāvājumi par īpaši priecīgu cenu! Katru nedēļu no pirmdienas līdz trešdienai un no ceturtdienas līdz svētdienai iegādājies dažādus pārtikas produktus par cenām, kas liks pasmaidīt.

 

 

Viens no Lidl īpašajiem notikumiem ir regulāras tematiskās nedēļas, kuru laikā pircējiem piedāvājam ēdienus un produktus Francijas, Itālijas, Grieķijas, Āzijas u. c. gaumē, kā arī citus lieliskus produktus, kas nav pieejami pastāvīgajā sortimentā. Seko Lidl jaunumiem un nenokavē īpašās nedēļas!

Cenu zīmes novietojums

Tavām ērtībām