Mēs priecājamies sagaidīt mūsu pirmos Ziemassvētkus kopā ar jums! 

Pie mums tu atradīsi gardumus svētku galdam, idejas dāvanām, kā arī jaunas tradīcijas un receptes.

Idejas dāvanām

Nezini, ko likt zem eglītes? Atrodi savas dāvanas Lidl - ik nedēļu palīdzēsim tev, parādot trīs dāvanu komplektu idejas no nedēļas aktuālajiem piedāvājumiem, trīs dažādās cenu kategorijās.

Receptes no Kaspara Virsnīša

Gan svētkiem, gan ikdienai!

Vēlies iepriecināt kādu ar lieliskām vakariņām, pikantu uzkodu vai izsmalcinātu desertu? Lidl kopā ar ēdiena blogeri Kasparu Virsnīti ir sagatavojuši 3 lieliskas receptes, kas varētu papildināt kā tavu svētku galdu, tā arī ikdienas maltītes.

Ienes mājās jaunas tradīcijas

Orģināla svētku eglīte

Orģinālā svētku egle

Kurš ir teicis, ka eglei jābūt īstai eglei? Pasaulē aizvien populārāka kļūst tradīcija veidot svētku egli no dažādiem mājā pieejamiem priekšmetiem. Tās var būt grāmatas, saliekamās kāpnes vai jebkas cits. Tikai neaizmirsti izrotāt, jo galu galā tā būs jūsu ģimenes svētku egle, kas mirdzēs par prieku visiem!

Hei, tu atradi rūķi, lai piedalītos konkursā, spied šeit!

Dāvana dāvanā

Dāvana dāvanā

Holandiešu apdāvināšanas tradīcija Svētā Nikolaja jeb Sinterklās dienā dāvanas izliekas par kaut ko citu, lai saņēmējam būtu ne tikai prieks, bet arī pārsteigums. Piemēram, izgatavo mammai smaržu iepakojumu, kurā paslēpts kāds garšīgs našķis no Lidl, vai mazam puikam uzdāvini bumbu, kurā paslēpts spēļu traktors. Ja doma skaidra, tad jau atliek tikai pašam radoši izpausties, apdāvināties un baudīt pārsteigumus.

Elfi blēņojas

Elfi blēņojas

Vēlies radīt ko īpaši aizraujošu saviem mazajiem trakuļiem? Noliec elfa figūriņu kaut kur mājās un katru nakti pārvieto elfu tā, lai bērnam liktos, ka tas pa nakti atdzīvojas un dara blēņas. Izdari tā, lai izskatītos, ka elfs apēdis konfektes, - nliec blakus Lidl konfekšu papīriņus. Vai novieto viņu līdzās klucīšiem, lai izskatītos, ka elfs pa nakti spēlējies. Bērni būs sajūsmā!