Mums patīk vasariņa

VASARA IR KLĀT!

Ir pienācis laiks, kad var vairāk laika pavadīt kopā ar saviem mīļajiem un baudīt svaigus sezonas produktus. Zemāk atradīsi iedvesmojošas viegli pagatavojamu ēdienu receptes un visu nepieciešamo informāciju par Lidl zīmoliem, kas palīdzēs padarīt šo vasaru par neaizmirstamu.

Neatkarīgi no tā, vai šobrīd esi atvaļinājumā vai darbā, Lidl vari atrast visu, kas nepieciešams, lai tavi vasaras plāni izdotos, kā iecerēts.

Skati arī mūsu iknedēļas piedāvājumus - tajos atradīsi svaigus augļus un dzērienus, praktiskus dārza instrumentus un  lieliskas preces atpūtai, ar ko padarīt šo vasaru par savu vislabāko!

Grill & Fun logo

Grill & Fun

Lidl zīmola Grill&Fun preču klāstā atradīsiet visu nepieciešamo dārza ballītei – gaļu īpašās marinādēs, desiņas jebkurai gaumei, dažādas mērces, kā arī visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai un pasniegšanai. Uzgrilē tā, ka prieks!   

Gelatelli logo

Gelatelli

Saldējums ir gan saulainas vasaras un bezrūpīgu brīvdienu neatņemama sastāvdaļa, gan lieliska izvēle svētkos. Lidl saldējuma piedāvājums ir patiesi iespaidīgs – atliek vien nogaršot un atrast sev tīkamāko. Gelatelli ir Lidl lepnums, kas radīts pēc īpašām receptēm kopā ar Lidl ekspertiem.  

 

Argus

Cien Sun

CIEN ir augstas kvalitātes kosmētika gan vīriešiem, gan sievietēm. Tā ir pārbaudīta un atzīta kvalitāte, kas padarīs tavus ikdienas skaistumkopšanas rituālus īpaši patīkamus. CIEN klāstā ir kopjošie līdzekļi sejai, matiem un ķermenim visiem vecumiem un ādas tipiem, tostarp ir arī produkti īpaši jutīgai ādai. Mēs rūpējamies par to, lai tu un tavs ķermenis justos lieliski!

RECEPTES