Lidl vēstneši

Iekārtojies ērti un ļaujies iedvesmai. Šajā lapā tu atradīsi  Lidl draugu un vēstnešu ieteikumus, lai svētki izdotos bez liekām raizēm.

Rūta & Kaspars Dvinski

Lidl vēstneši Dvinski 1

@rutadvinska; @kasparsdv

Lai iepriecinātu savus mīļos Ziemassvētkos, nav nepieciešams tērēt
lielas naudas summas. Galvenais, lai dāvana ir no sirds un tiek dāvināta ar patiesu mīlestību. Mūsu ieteikums ir īpaši parūpēties tieši par dāvanas iesaiņojumu. Lai tas ir akurāts, pārdomāts un oriģināls. Un, lai dāvanai piešķirtu nelielu, sirsnīgu noti, pievieno tai kādu no Lidl plauktos atrodamajiem našķiem. Tie iepakoti glītos, gaumīgos iepakojumos un būs gards papildinājums sarūpētajai dāvanai. Ja dāvanu nav sanācis sagatavot laicīgi,  mierīgi vari izlīdzēties, dāvinot tikai Lidl saldumus. Tie derēs gan pašiem mazākajiem, gan mammām un tētiem, gan kaimiņam un kolēģiem, gan vecvecākiem.

Par garšīgiem Ziemassvētkiem!

Lidl vēstneši Dvinski 2

Ziemassvētku maltīte ne vienmēr nozīmē treknus ēdienus un neveselīgu pārēšanos. Mēs iesakām izplānot ēdienkarti jau savlaicīgi, iekļaujot tajā veselīgus produktus un ēdienus, kas ir kalorijām ne tik piesātināti, kā ierasts. Viens no veidiem, kā aizstāt treknos salātus, kuri bagātīgi sajaukti ar majonēzi, ir izvēlēties jau gatavās salātu
mērces. Tas ir ideāls papildinājums dažādu salātlapu maisījumiem, kā arī salātiem ar tunci, vistas gaļu vai dārzeņiem. Veseli ēduši!

idejas bērnu dāvanām

Marta un Dāvis Ābeles

Lidl vēstneši Ābeles

@divas.abeles

Ir labi, kad nav liekas steigas. Tāpēc mēs Ziemassvētkiem nepieciešamās lietas sagādājam jau vismaz mēnesi iepriekš. Tas ir vienkārši, ja sastāda sarakstu un sarūpē tos pārtikas produktus, kas plauktos tik ātri nebojājas. Dažādas garšvielas, konservi, viss kūku pagatavošanai. Sākumā var likties, ka tie ir tādi sīkumi, tomēr, tuvojoties svētkiem, paši vienmēr novērtējam, cik vērtīgi ir sagādāt nepieciešamo kādu laiku iepriekš.

Lidl vēstneši Ābeles 2

Ziemassvētkiem nav jābūt nogurdinošiem un stresa pilniem. Lai to panāktu, pietiek tikai ar trīs lietām, kas būtu jāņem vērā – izveidojiet nepieciešamo lietu un pārtikas produktu sarakstu iepriekš, neatlieciet iepirkšanos uz pēdējo brīdi, kā arī mēģiniet visu nepieciešamo iegādāties vienuviet. Gan pārtikas produktus, gan visu galda klājumam un dekorēšanai, dāvanu iesaiņošanai un arī pašas dāvanas vari iegādāties Lidl veikalos. Atslābsti, ļaujies priekam un dodies pēc Ziemassvētkiem uz Lidl!

Gatavo ar prieku

Madara Meiere

Lidl vēstneši Meirāne

@madara.meiere

Laba rezultāta pamatā ir plānošana. Mans ieteikums – izrunāt vakariņotāju vēlmes un apkopot tās, veidojot svētku ēdienkarti. Noteikti jāņem vērā mājinieku un viesu diētas īpatnības, un, ja starp ēdājiem ir kāds veģetārietis vai vegāns, parūpējies, lai vismaz viens ēdiens ir pagatavots no augu valsts produktiem. Ja nepieciešamos produktus apzināsi laicīgi, tad arī iepirkties būs daudz vienkāršāk. Iepirkumu saraksts būs izcils palīgs, un lai izdodas!

izsmalcināti produkti gardēžiem

svini viegli ar lidl